Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelentenek ezek az adatok?...

Mit jelentenek ezek az adatok? Jók 12 hetesen? CRL: 63,2 mm, NT: 1,1 mm.

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:

CRL az ülőmagasság, 63,2 mm a babád a fejecskéje tetejétől a popsijáig. Tökéletes.

NT a tarkóredő.

2012. máj. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szuper jó, most már nyugodj meg és élvezd a babavárást!
2012. máj. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm :)

Minden jót nektek!

2012. máj. 10. 07:04
 4/8 anonim ***** válasza:

nekünk 11+4hetesen volt a CRL:51mm NT:1,2mm

A te babád picit nagyobb :) de teljesen tökéletes az eredményed :) Gratulálok

2012. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsánat, ha nem a kérdésre válaszolok. Inkább visszakérdezek. Miért nem az orvostól kérdezted meg? Vagy, ha már egyszer van otthon számítógéped és interneted, akkor miért nem nézed meg ott, ahol ezek vannak bővebben kifejtve? Vagy a többiek megerősítésére vársz? Ne haragudj, de az ilyen kérdéseket sosem értem itt, a gyik-en.
2012. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Szia! Semmi baj, hogy megkérdezted. Az orvostól azért nem kérdeztem meg, mert a papírt amit kaptam itthon néztem meg, és nem ott amikor bent voltam. Egyébként azért itt kérdeztem meg, mert az interneten hiába találnék bármit is róla, annyiféle variáció lehet, pl. hogy meddig ideális a nyaki bőrredő vastagsága, hogy csak elbizonytalanodtam volna. Itt pedig a kedves válaszolók megnyugtattak, hogy teljesen jók az adatok.bár nem a kérdésemre válaszoltál, ettől függetlenül neked is köszönöm a válaszod, és az őszinteséged. Minden jót.

2012. máj. 11. 11:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Jav. Takaróredő.
2012. máj. 11. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Előző vagyok! Én is nemrég szültem, és csak tanácsot tudok adni abban, hogy az orvostól mindig mindent kérdezz meg ott helyben. Én magamról tudom, hogy inkább sokkal többet kérdezek, mint az átlag, de így legalább mindenre megkapom a választ. (Néha sajnos már túlzásba is viszem.) Én mindig azon voltam, hogy mivel a kisbabám és az én egészségemről volt szó,az orvos vagy a terhesgondozós asszisztens-ha van bizonytalan vagyok- segítsen. Mindig, mindenre kérdezz rá!! Még sok időd van hátra, cirka 28 hét, nagyon sok rövidítéssel fogsz találkozni, ami mindig majd érdekelni fog, hogy mit jelent, és hogy abban a terhességi hétben az jó-e a mért érték. Magamból kiindulva én mindig izgultam, hogy mikor mi a jó! Te ne aggódj, ne légy olyan mint én, élvezd a terhességed, mert az egy csoda! Boldog babavárást! Üdvözlettel: Ági (Azért a részletekről majd tájékoztass, ha nem vagyok tolakodó)
2012. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!