Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 Hét körüli kismamik hogy...

18 Hét körüli kismamik hogy vagytok? Eddig miket tapasztaltatok? Nagy már a pocakotok? Mozgolódik már a baba?

Figyelt kérdés
Nekem már jól látszik a hasam és aki nem ismer az is látja,hogy baba.Párszor már éreztem mozgolódni,de még nem aktiv annyira,hogy minden nap..Üdv és boldog babavárást!!
2012. máj. 10. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


18+3 vagyok jelentem :)


Én már teljesen jól vagyok, semmi émelygés, semmi hányás. Most már az okoz "gondot", hogy nő a pocak, és nem tudok már ugyanúgy hajolgatni és guggolni, mert kényelmetlen :)

Egyébként már eléggé nő, formás :)


A babát éreztem másfél hete is, de tegnap nyugiba feküdtem a fotelban és hihetetlenül erősen éreztem, hogy egymás után 3x megrúgott. :) Fantasztikus volt :)

2012. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én holnap leszek 18hetes és a 16. héten éreztem a picúrt mozogni azóta minden nap vagy reggel vagy este(nálunk ezek a nyugis időszakok, mert napközben dolgozok olyankor kevésbé tudok figyelni a "kis mozgolódásaira") Nekem még annyira nem látszik a hasam csak az veszi észre aki ismer amúgy nem feltűnő, de azért most már nődögél:)
2012. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

17+3 hetes vagyok, 3. baba.

Már mindenki számára látható, hogy babát várok, főleg, hogy már a kardigánnal sem "álcázom magam", mert jó idő van.

Elég fáradt vagyok folyamatosan, de az nem biztos, hogy a terhességtől, hanem a két másik gyerekemtől.

Egyébként jól vagyok.

Jah most épp izgulok egy picit, mert tegnap megfejelte a pocakomat a kisebbik gyerekem és eléggé fájt utána a pocakom. Délután elugrunk a védőnőhöz, szeretném, ha hallgatna egy szívhangot.

13.hét óta érzem a mozgását, de nem minden nap.

Nektek is jó babavárást.

2012. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 17+5 napos vagyok. Még nem éreztem mozogni egyáltalán. :( Hatalmas hasam van viszont.
2012. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!