Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem tartjátok hülyeségnek...

Ti nem tartjátok hülyeségnek a terhesség alatti mérést ilyeténformán? Mi számít kezdősúlynak, ha nem mértem magam előtte?

Figyelt kérdés

Ma 1/2 5-re megyek a védőnénihez. Magyarán túl leszek egy reggelin, tízórain, ebéden, uzsonnán...

Máskor 1-re megyek, akkor max reggeli és tízórai lesz bennem...

Nyáron vékony ruciban az +0,5 kg, télen farmerben, trikóban, alsó pólóban, pulcsiban +3 kg...


Ez így egyátalán nem lesz pontos mérés...


Mi lesz a kezdősúlyom, ha nem szoktam magam mérni, amikor utoljára mértem, akkor is reggel, éhgyomorra, ruha nélkül... :D


Vagy csak én látom rosszul ezt?? :)))


2012. máj. 10. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A terhességi mérés nem arra megy hogy most hízol 1-3 kilót haovnta.


hanem arra ha 4 hét alatt 10 kiló többleted van az mitöl van. Ez sajna általában vizesedéstöl van, egy ismerösömröl már lekelett szivatni 15 kiló vizet. ez olyan nagy mennyiség volt, hogy musz´ly volt a 32-ik héten megtenni, mert iszonyat terhelö a szívnek.


Amúgy próbálj mindig egyformán menni. ok nyáron vékonyabb, de télen farmer+ hosszújjúpoló sem 3 kiló. ha van rajtad pulcsi vedd le.


a kaja max fél kiló eltérést mutat.és ahogyírtam nem 3 kiló hízas a lényeg, hanem mondjuk 10 kiló egyszerre.

2012. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Értelek.

Köszi a választ! :)

2012. máj. 10. 10:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem a kezdő súlyom 8 hetesen volt az, amit a védőnő mért.Az kerül először a könyvbe.Onnan indulsz.Nekem rossz időben a súlyomból leszámol 0.5kg-ot a ruhák és cipő miatt.Nem reális, ez tény.Mondta, hogy nyáron már nem vonunk le belőle semmit.Én nem mérem magam itthon,nincs is mérlegünk,nem idegesítem magam rajta.
2012. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én ma 10 hetesen megyek, akkor ez lesz a kezdősúlyom, így már értem ezt is, köszi!

:)

2012. máj. 10. 10:42
 5/14 anonim ***** válasza:

De. Ezen én is mosolygok mindig. Télen még bakancsban álltam mérlegre farmerben, pulcsival, most meg egy szál pendelyben...


Amúgy egy korábbi terhességemnél (akkor másik védőnőm volt), én bediktáltam hogy otthon mennyit mértem (mindig reggel, ruha nélkül), azon jól látszott a változás.

2012. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem reális.de azért viszonyítási alapnak jó.pl én is tegnap délután voltam, ruhástól ugyebár, reggeli, tízórai és egy kis ebéd után.ma reggel 1.2 kilóval kevesebbet mutatott a mérleg reggeli előtt, pizsiben.
2012. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Pontosan ugyanígy gondolom én is.

Szerintem is annak és csak úgy van értelme!!!!


Sajna nem mértem le magam reggel :(


Köszi, boldog babavárást!

2012. máj. 10. 10:46
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 6.!

Pont ezért furi ez az egész...na de viszonyításnak biztos megfelelő :)

Köszi, boldog babavárást neked is!

2012. máj. 10. 10:53
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak sajnos nem mindegyik védőnőt érdekli mennyi voltál reggel ruha/étel nélkül.

Az enyémnek legalábbis hiába mondtam, hogy ez a szám pár órája még kerek 1 kg-al volt kevesebb, azt írta be amit ő mért ruhában, reggeli után.

2012. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

1 kiló??


Ha neked 1 kg eltérés volt reggeli után és ruciban, akkor nekem mennyi lesz a mérés délután 1/2 5-kor a 4 étkezéssel...basszus...vicces...asszem az uzsit kihagyom :))

2012. máj. 10. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!