Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok kb 2...

26 hetes kismama vagyok kb 2 hete voltam orvosnál de nem néztünk uh-t az előző vizsgálaton azt monta hogy valószínűleg kisfiú mennyi esélye van ennek hogy változik?

Figyelt kérdés
2 hét múlva megyek megint és kíváncsi vagyok hogy mennyire változhat ez már ?
2012. máj. 10. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:

24 hét körül már nagy valószínűséggel meg tudta állapítani a doki, de ha nem mondta biztosra, akkor még ne éld bele magad.

Barátnőm kisfia sokáig rejtegette mije van, így neki csak a 28. héten tudták megmondani, hogy fiú, de ha neked már láttak ott valamit, akkor azért valószínű, hogy fiúcska lakik odabent.

De majd 2 hét múlva meglátjátok.

2012. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem a doki 18 hetesen mondta hogy kisfiam lesz.és úgy is lett.:) úgyhogy ha kisfiú már nem változik lányra :)
2012. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ az a helyzet hogy az orvos 20. héten monta 24. héten nem csinált uh-t csak szívhangot nézett sajnos baba nézés nem volt azért kérdeztem a párommal nagyon szeretnénk tudni hát a 28.héten már talán mond valamit :)
2012. máj. 10. 13:26
 4/9 A kérdező kommentje:
de elméletileg az elején változhat mert a 20.héten azt monta hogy azért nem tudja biztosra csak valószínűre mert a herék nem szálltak még le
2012. máj. 10. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Komolyan, mintha én írtam volna a kérdést. Dettó ugyanez a helyzet. Amikor 20 hetesen nézett, akkor mondta, hogy úgy látja, hogy talán fiú. 24 hetesen visszarendelt, de nem nézett uh-ot. Én is 2 hét múlva megyek, akkor leszek 28.

Mikorra vagy kiírva, hol fogsz szülni?

2012. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaj micsoda véletlen hát aug. 15 re vagyok kiírva állatlába a dél pesti kórházba szokták vinni de én szeretnék kórházat választani majd mert ami abba a kórházba folyik :D és te gratulálok a pocak lakódhoz :) majd írd meg hogy mit mondott a babásod nemével :)
2012. máj. 10. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem ha leszálltak a herék,ha nem,fütyinek akkor is kell lennie ha kisfiú. :)
2012. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát igen :)
2012. máj. 10. 16:11
 9/9 A kérdező kommentje:
egyépkén már néha nevetünk a párommal hogy annyira igy kis fiam ugy kis fiam hogy a végén kiderül hogy lány :D
2012. máj. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!