Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek már van nagyobb gyermeke aki kisfiú és most kislányt vár?

Figyelt kérdés
esetleg akinek terhessége alatt kifiút mondtak és kislány lett/ lesz?
2010. ápr. 15. 20:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
szeretnék valami kérdezni tőletek
2010. ápr. 15. 20:32
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem már megvan a lány.A nagyobbik fiú,igaz őt végig lánynak mondták.
2010. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2010. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia


Csak azért kérdezem, mert eddig mi kislányt vártunk nagyon sok kislány ruhát vásároltunk és most kiderült, hogy kisfiú...

Gondoltam lesz itt anyuka aki cserélne velem mert ugye eladni annyiért nem tudom amennyiért vettem, és újra vásárolni...

a legtöbb ruha 68-as nyári napozó, badyk iszonyat soka van.

Sőt még télre overall is.

De nem lesz rá szükségünk mert mind rózsaszin, több babát pedig nem tervezünk, hogy félre rakhassam, így gondoltam erre hogy valakivel elcserélném

2010. ápr. 15. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:

a fiam két és fél éves, a lányom 4 hetes


amikor a kisfiamat vártam 35 hétig lányt vártunk, akkor mondták h fiú lesz, igy is lett

most meg végig szkeptikus voltam, minden uh megkérdeztem, biztos lány, nem lett közben fiú belőle? a 30 héttől hetente jártam uh, a nő már nevetett rajtam

2010. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mikor mondták neked meg h lány s aztán meg h fiú? Mikor "tévedtek" ekkorát? Hogyan mertél ennyi mindent összevásárolni.

Nekem az első az fiú, most "elvileg" kislányt várok, remélem nem derül ki hogy fiúcska... Mondd el h mikor modták tévesen légyszi...

2010. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

utolsó vok


sajnos nem segíthetek, nekünk is félre voltak téve a ruhák, és mivel a családban már van 3 lány unoka, több zsáknyi ruhát kaptunk


de ahol vetted, biztosan kicserélheted ha rajta a cimke, legalábbis nem volt gond belőle 2 éve

2010. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21:06

21:08


egy vok

2010. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem írd ki úgy kérdésbe, hogy ki az aki kislányt vár? Mert lehet hogy valaki első babás is megvenné őket, aki kislányt vár.
2010. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

itt nem szabad hirdetni és nem is volt szándékomban.

Csak jó lett volna cserélni mert akkor mindenki ól járt volna.

valószinű felteszem majd valamelyik aukciós oldalra csomagként, hátha úgy többet kapok majd érte.

köszönömö a válaszokat azért

2010. ápr. 15. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!