Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utani terhessegrol?...

Missed ab utani terhessegrol? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
januar vegen volt egy missed ab.om nagyon szerettuk volna pedig a picit. Most a sors ugy hozta, hogy megint babat varok, hala Istennek nem varat magara. DE! Nagyon nagyon felek a negativ hirektol holott minen porcikammal erzem, hogy most nem lesz baj. Minden borzaszto hanyingernek orulok, mert tudom, hogy ez jo jel. Jovohet kedden megyek eloszor orvoshoz az utolso menzeszem marcius vegen volt. Persze rettegek... Megosztanatok velem a tapasztalataitokat, ha mar eltetek ilyet at? Minden tortenet erdekel.
2012. máj. 10. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
1,5 év próbálkozás után sikerült teherbe esnem és a 8. héten közölték, hogy nincs szívhang. Totál kikészültem. Csodák csodájára 4 hónapra rá megint terhes lettem, és teljesen problémamentes terhességet követően született meg a babám, aki most 14 hónapos. A sors pedig úgy hozta, hogy ismét babát várok, most vagyok 24 hetes, vele sem volt semmi gond, pedig még szoptattam is közben a nagyobbat. Sajnos gyakori az ilyen, biztosan minden rendben lesz most! Nekem azt mondta egy nővérke mikor kikapartak, hogy missed ab? Ó nyugodjak meg, mindenki így kezdi! Hát mondom csak nem mindenki, de sajnos tényleg előfordul, de attól mert egyszer ez történt, a következő terhességhez annak semmi köze, akkor volt valami baj, most pedig nem lesz!
2012. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia Nekem az első terhességem misseddel végződött, aztán született két egészséges fiam. A negyedik terhességem is misseddel végződött tavaly szeptemberben műtöttek. A harmadik mensim már nem jött meg és jelenleg 27 hetes kismama vagyok. Minden rendben velünk. Ismét fiú lesz. Szerintem veletek is minden rendben lesz! Csak pozitívan gondolkodj!!!!!!!!!! Én csak a 12 hetes uh után kezdtem megnyugodni.. Sok sikert neked!!
2012. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én nyolc évet vártam hogy babám legyen.Tavaly augusztusban össze is jött de csak öt hétre,nagyon kiborultam.Megjött a menzeszem és szeptember 28.-án összehoztuk az én mostani gyönyörűmet.Az elején vérezgettem nyolc fajta gyógyszert szedtem egy hétvége kórházi pihenés és nagyon vigyázunk rám is rá is azóta.Most 31 hetes kis mami vagyok és boldogan de néha rettegve várom a pici lányom.Bebeszélem magamnak hogy minden rendben lesz és végig csináljuk baj nélkül.Csak pozitívan gondolkodj.Boldog babavárást.
2012. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!