Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irorszagi kismamak, volt mar...

Irorszagi kismamak, volt mar valaki a Lengyel korhazaban? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
24.hetben jarunk, elszeretnek menni a lengyel klinikara,vagy ha esetleg vki tudna magyar nogyogyaszrol aki csinal UH-ot is, az is jo lenne :) . Honlap,elerhetoseg barmi. Tapasztalat? Koszonom a valaszokat elore is.
2012. febr. 20. 19:40
 1/3 Toncsi63 ***** válasza:
6%
Szerinted hány írországi kismama olvassa a GYIK-et? Ha ott élsz, akkor az ottani embereket kérdezd. Esetleg menj el a klinikára és ott nézz utána annak ami érdekel.
2012. febr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

HA nem tudsz erdemleges valaszt adni a kerdesemre akkor ne irj ide hulyesegeket te idiota!

Hidd el nekem sok irorszagban elo kismama olvassa ezt az oldalt.

2012. febr. 27. 14:01
 3/3 anonim válasza:

Ugyan évekkel később vagyunk de Írországi kismama vagyok jártam lengyel klinikán mivel lengyel a párom remek ellátásuk van jobb mint az ír némelyik magyarnak meg szerintem e-bayről van orvosi diplomája vagy kettes alá alà diplomája van mert nem egyszer történt magyar ismerősökkel majdnem belehalós diagnoszikai hiba sőt gp/ házi orvos esetében belehalós hiba egyik ismerősnek nem ismerte fel a tüneteit a doki azt mondta színlel majd kiderült h néhány hónappal később 4es stádiumú rákban meghalt szerintem ez fatális hiba nyilván nem onkológus a gp de fel kellene ismerni mikor milyen vizsgálatra lenne érdemes küldeni a beteget. A lengyelek kedvesek segítőkészek szakszerűek a magyar orvosok otthon jobbak. Az íreket meg hagyjuk is....

És az első kommentelőnek meg: Egy terhes anya onnan szed információt ahonnan csak lehet. Egy próbát megért hogy kiposztolta a kérdést hiszen magam is itt kerestem választ.

2018. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!