Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi alvászavar, fáradék...

Terhességi alvászavar, fáradékonyság. Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Az első három hónapban járok, de már 2-3 hete nagyon rosszul alszok. Kora délután muszáj aludnom 2-3 órát, este 9 körül ugyanúgy elalszom, de van hogy óránként felébredek. Hol pisilni, hol pedig egyszerüen minden egyes neszre. Van valamilyen gyógynövény amit lehet ilyenkor fogyasztani, és talán segit valamit? Kinek mi vált be?
2012. máj. 10. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs az offért,de nekem is ugyanez a bajom és érdekelnének a válaszok! :)

12 hkm

2012. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne,mert én az állandó pisiléstől és párom elviselhetetlen horkolásától nem tudok aludni. Ha felébredek, akkor állandóan csak kattogtatom az agyamat. (természetesen a terhességen)

Egyébként azt hiszem citromfű teát lehet inni terhesség alatt, ami nyugtató hatással bír. Ha valaki tudja, erősítsen meg ebben!

2012. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magneb6
2012. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
MagneB6 alvászavarra? Na ne már! Bírom, hogy itt mindenre azt írják. Lúdtalp, görcsölés, puffadás, fejfájás, stb. Fél éve szedek magneb6-ot, elhiheted, hogy nem erre találták ki.
2012. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de szóltál az orvosodnak hogy esti pisi ?? tőlem kérdezte hogy irt rá bogyót :D hát nekem is mindig a magne b 6-ot tuszkolják szedem is semmit nemér szerintem semmiben sincs változás az alvás zavart is meg fogom kérdezni én még délután sem tudok aludni reggel felkelek 6 kor és este 10-11 körül alszom el de akkoris eléggé rosszul

üdv: 26 h km

2012. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom a magne b6 jo lenne e. Ezek szerint valakinél bevált? Ha belegondolok, akkor van benne valami, hisz ha jól tudom, akkor stresszre is ezt irják fel, talán a sok agyaláson" is segit...De Én valamilyen gyógyteára gondoltam.
2012. máj. 11. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!