Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti elsőre milyen nemű babát...

Ti elsőre milyen nemű babát szerettetek volna és miért? És milyen nemű lett a pocilakó? :-)

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha lehetne választani akkor a férjemmel együtt kislányt szerettünk volna. Hogy miért? Nem tudom... erre vágytunk. De kisfiú lesz! Természetesen egy csöppet letörtünk, de hamar feldolgoztuk és azóta odavagyunk azért a gondolatért, hogy kisfiú lesz. :) A 3. nagy UH-on már azon izgultunk, hogy akkor is fiút mondjanak. :) Persze a baba születése után lesz 100%, de bárhogy is alakul a végén mi nem leszünk csalódottak, mert bármilyen nemü is lesz, mi nagyon fogjuk szeretni. :)

Üdv: 30 hkm

2012. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Én elsőnek kisfiút szerettem volna,és az is lett.

Most (11 évvel később)természetesen egy leányzót szerettünk volna,csak a nemek egyenlővé tétele miatt. :)

Nem jött be! Most is kisfiú lett.

28 hetes

2012. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Elsőre is lányt szerettünk volna, másodikra is. Elsőre fiú lett, természetesen nagyon örültünk neki is. Azért belegondolva így sokkal jobb hogy a nagyobb a fiú és a kisebb a lány.
2012. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Mi első közös babánkat várjuk, és én az első pillanattól kezdve is fiút szerettem volna, párom talán hajlott volna a lány felé is, de én egyáltalán nem, - még emlékszem hogy mikor a tesztet készítettük és vártuk az eredményt, és mondtam poénból hogy érzem hogy terhes vagyok és kis Ákos lesz - és erre mikor az orvosnál voltam és ő is megállapította hogy fiú lesz, hát mondom ilyen 5-öm lenne a lottón :)

2012. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 timszy25 ***** válasza:
59%

Mi mindketten kisfiút szerettünk volna és az is lesz!

Persze ha kislány lett volna annak is örülünk de én inkább fiú párti vagyok:)Ha lesz majd második akkor is kisfiút szeretnék.

37 hkm

2012. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Mindketten kisfiút szerettünk volna, sőt a családban is mindenki szurkolt, és kisfiú is lesz :-) Természetesen ha kislány lett volna, ugyanilyen lelkesedéssel várnánk, és szeretnénk!

Főként mondjuk az volt az oka, hogy a páromnak van már egy kislánya, így gondoltuk öcsi legyen, aztán később egy közös kislányt is szeretnénk, ha összejön :-)


37 hkm

2012. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Elsőre Fiút mindketten, az lett :)

Másodikra kislányt, sz lett :)

Most 23 hetes vagyok, én voltam oda nagyon a kislányért, a páromnak mindegy lett volna, de én győztem, kislány lesz :)

2012. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Elsőre picit jobban kisfiút, bár nekem teljesen mindegy volt, de mivel párom annyira azt akart, így nekem is kicsit jobban húzott a fiúcska felé a szívem. Ez bejött. 3 éves nagyfiú! :) Másodszorra inkább kislányt, és most úgy néz ki ez is bejött, így nagyon boldogok vagyunk! :)
2012. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem mindegy volt, apa kislányt szeretett volna, mert ők apásabbak. Kislány lett. :-)

(Most másodikra nem is beszéltük, hogy kit szeretnénk, annyira éreztük mindketten, hogy fiú lesz. Igazunk lett, uh közben mondta a szonográfus, hogy gratulál nekünk, mert megalapítjuk a klasszikus családmodellt. :-))

2012. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Elsőre én fiúra vágytam,a férjemnek mindegy volt-----fiú lett :) Másodikra lányt szerettem volna(két gyerek volt a terv)a férjem pedig inkább még egy fiút----fiú lett :) Nem tudom miért,mindig "vegyespárosra" vágytam,szerettem volna egy vagány igazi "denisakomisz"srácot,és azután egy csodaszép "epresruhás"gödörhajú kiscsajt.....persze már igazi fiús anyuka vagyok,és boldog vagyok hogy van két fiam,+2 szerelmem :)
2012. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!