Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudtátok feldolgozni,...

Hogyan tudtátok feldolgozni, hogy a 3. gyermeketek nem olyan nemű lett, amilyet szerettetek volna? Pl: két fiú után a 3. is fiú, vagy fordítva.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Mit kell ezen feldolgozni?A lényeg hogy egészséges legyen,más nem számít.Én a 2. babámat várom,mit bánom én,milyen nemű lesz,csak meglegyen mindene a drágámnak:)
2010. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
szerintem sem kell ezen mit feldolgozni.örülj neki,hogy egészséges a babád.
2010. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Biztos pszichológus kell majd hozzá... Micsoda probléma!
2010. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3. babámnál titkon kislányban reménykedtem. Aztán, mikor a doki megkérdezte, akarom-e tudni a nemét és mondta, hogy fiú és megvan mindene, egyáltalán nem bántam, hogy fiam lesz, az volt fontos, hogy egészséges legyen és gyorsan teljen az idő, hogy végre a kezemben tarthassam. igaz, annyira nem éltem bele magam a reményeimbe, mert tudtam, a dolog kétesélyes :)
2010. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomnak 3 fia van, és mindig is kislányt szeretett volna. De aztán sorban jöttek a fiúk, imádta őket és nem bánkódott. Sőt, ritka büszke, hogy 4 férfival is boldogult! :)

Most pedig úton van az első unokája, egy kislány. Képzelheted, majd kiugrott a bőréből, amikor megtudta. :)

33 heteske

2010. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Én jobban vágytam volna lányra de fiú lett s így is imádom. Viszont nem fogok totózni, hogy talán 2dik, 3dikra lányom legyen. ELsőre nem lett hát ennyi, többet nem szeretnénk.
2010. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

akármit írtok az egészségről,meg hogy mindegy, titkon 2 azonos nemű mellé nem hiszem el hogy nem vágynátok másra is. Csak nem meritek bevallani.

Nem hiszem hogy a kérdező nem fogja imádni a 3.-at is olyannak amilyen,de terhesen csak ábrándoznátok ti is....

2010. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 eszo ***** válasza:
100%

mi 3-an voltunk lánytestvérek..és az anyukám egyszercsak bejelentette, hogy terhes..

és fiú lett! mindenki fiút várt..imádjuk!ennek már majdnem 9 éve..és az öcsivel 15 év van köztünk..imádjuk egymást..majdnem olyan, mintha én is anyukája lennék..


de örültünk volna a lánynak is..de gondolhatjátok hogy el lett cseszve!!apuka meg a föld legboldogabb embere volt! :-)

2010. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy en kulonos vagyok. Van ket fiam, tervezunk harmadik babat kicsit kesobb.

En szinte biztos vagyok benne, hogy a harmadik is fiu lesz es picit sem banom. Az elso gyermeknel mindegy volt, a masodikat varva en biztam benne, hogy fiu lesz (hiszen lattam, hogy milyen csodalatos kisfiut tudunk mi osszehozni), de nem igazan hangoztattam, mert a ferjem abban bizott, hogy lany. Lanynevet is o valasztott. De fiu lett, orultem, a ferjem is.

Meg mindig az a felallas, hogy ha lesz harmadik gyerek, akkor fiunevet en valasztok, lanynev meg mindig megvan, amit a ferjem valasztott. Hat, mar van is fiunevem, pedig meg van 5-10 ev.

A ferjemnek is idonkent mondogatom, hogy nehogy csalodott legyen, nagy valoszinuseggel nekunk csak fiaink lesznek.

Max ha lany, akkor kellemesen meglepodunk, de ennyi. Kihivas lesz lanybabat gondozni, lanyt nevelni, de ha fiu lesz harmadjara is, akkor is tokeletes.

2010. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
13.48-al értek egyet, biztos vagyok benne, hogy a legtöbben, akik 2 vagy több gyereket vállalnak, külön neműekre vágynak. És ezt le lehet tagadni, csak nem érdemes. Nekem 2 lányom van, és 100 fiúért sem cserélném el őket, de igenis van bennem egy kis hiányérzet, vágyom egy kisfiúra.
2010. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!