Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Baj lehet?...

Mitől lehet ez? Baj lehet? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Kb két órája nagyon feszül az egész hasam. (a méhem és környéke) Az oldalamtól érzem egészen a hasam közepéig. És a szeméremcsontom környékén is fáj valamint a hüvelyem belül. Olyan, mintha az egész hasamban izomláz lenne, vagy nagyn el lenne fáradva a hasam. 21 hetes vagyok a második gyermekünkkel és nagyon nagy már most a hasam. Lehet ettől van? Vagy a front?


Igazából semmi megterhelőt nem csináltam ma, csak a szokásos dolgokat. Már vettem be egy magneB6-t is. Szerdán voltam orvosnál, akkor minden rendben volt, csak kicsit elkezdett kinyílni a méhszájam.


2012. máj. 11. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz. Minél előbb. Reméljük, nincs semmi baj.
2012. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kicsit elkezdett kinyílni a méhszájad, akkor nem biztos, hogy minden rendben van. Ennek tudatában én megnézetném magam a helyedben az orvosommal.
2012. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!