Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehetek veszélyeztetett...

Mitől lehetek veszélyeztetett terhes? Ha veszélyeztetett terhes vagyok mit szabad és mit nem szabad csinálnom?

Figyelt kérdés

6 hónapos terhes vagyok, eddig nem volt semmi probléma ma voltam nőgyógyásznál terheléses vércukor miatti beutalóért mentem. Megvizsgált és a papírra azt írta hogy veszélyeztetett terhes. De nem tudom mitől. Ez csak így kialakulhat egyik hónapról a másikra??


20 éves vagyok ez az első terhességem.


2010. dec. 21. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak formaság, ha baj volna mondta volna az orvosod. Lehet, hogy táppénzen vagy és emiatt kell?
2010. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dolgozol még?

Mennyi a méhszáj értéked?

Van valami panaszod?

2010. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha indokolt lenne a veszélyeztetettség arról szólt volna az orvos. (remélhetőleg). táppénz miatt szokták ezt írni, ahogy első is írta.
2010. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos nem táppénz miatt mert nem munkahelyről jöttem el...
2010. dec. 21. 18:51
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyi a méhszáj értékem ...azt honnan lehet tudni?

Egyébként semmi panaszom nincs minden rendben van.

Csak múlt hónapban voltam akkor még semmi ilyesmit nem írt most meg igen.

2010. dec. 21. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egy egyszerű laborbeutalóra is "veszélyeztetett terhesség" v. "fenyegető vetélés"-t írnak. Nincs feltétlenül köze az állapotodhoz. De ha ennyire aggódsz, kérdezz rá a dokidnál. Bár szerintem, ha bármi baj lenne, azonnal figyelmeztetett volna, hogy mit szabad és mit nem.
2010. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
holnap megyek laborvizsgálatra szóval akkor ezek szerint azért van a papírra írva :)megnyugodtam mert egyébként nem mondta a doki h baj lenne
2010. dec. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!