Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismamik hogy vagytok?

12 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Tudjátok már a baba nemét? Rosszullétekkel hogy álltok? Mikorra vagytok kiírva?
2012. máj. 11. 15:51
 1/9 anonim válasza:
Én jól vagyok, azt leszámítva, hogy szinte minden nap fáj a hasam ahogy tágul a méhem, de elötte sem voltam igazán rosszul. Csak néha volt émelygésem. November 19-re vagyok kiírva. Te mikorra? Kellemes babavárást!!!
2012. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ja a baba nemét még nem tudom sajna. :(
2012. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod. November 11-re. A baba nemét sajnos még én sem tudom, mert mindig felhúzta a kis lábait, ahogy a doki meg akarta nézni. Boldog babavárást. :)

2012. máj. 11. 17:33
 4/9 anonim válasza:
akkor több mint 13 hetes vagy. Nem? mert én most 12 hetes és 5 napos vagyok és így töltöm a 40 hetet nov. 19.-én
2012. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En elvileg 11 hetes vagyok. Most jottem a dokitol, a baba merete alapjan 12 hetes.

En jol vagyok, masodik baba, semmi tunetem nincs.

Kivanos vagyok nagyon, mar hiztam is, meg szerencse, hogy most kevesebbel kezdtem, mint az elso babaval.

Nov 26-ra vagyok kiirva.

2012. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tegnap 18:45-nek.

Szia!

Ez mondjuk jogos kérdés. Szerdán voltam 12 hetes ultrahangon, a papíron az van rajta, hogy számított terhességi kor: 13 hét+ 4 nap, a vizsgálatkor aktuális (mért) kor: 12 hét+5 nap. Akkor most melyik a valós? De ha kiszámolom, hogy amikor kiderült április 2-án akkor, voltam 7 hetes+ 1 napos, akkor a 12hét reálisnak tűnik.

2012. máj. 12. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól vagyok,nincs semmi extra tünetem,csak a mellfeszülés,de az az elejétől fogva.Émelygés,hányás szerencsére teljesen elkerült.Én november 20.-ára vagyok kiírva.A baba nemét nem tudom még én sem!

Ti voltatok már a genetikai ultrahangon,ill vérvételen?Hogy ment?Én szerdán voltam és az ultrahang szerint minden rendben,viszont a laboreredményre még várni kell jövő keddig!

2012. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Szia!

Szerdán voltam 12 hetes ultrahangon, ott minden rendben volt. Vérvételre, majd csak júniusban kell mennem, amikor 16 hetes leszek. Melyik városba jársz orvoshoz?

2012. máj. 14. 11:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Utolsó vagyok,én nem Magyarországon élek,itt nálunk vérvételt is csinálnak a 12. héten!
2012. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!