Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok és pár napja...

7 hetes vagyok és pár napja nyilallgat a hasam. Van amikor enyhébben, de van amikor elég erőteljesen érzem. Néha megijeszt rendesen. Ez természetes velejárója a terhességnek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mensiszerű görcsölgetés lehet, viszont az nem szabad, h erőteljes legyen. Kezdj el magnéziumot szedni. Ha arra sem áll le, akkor orvoshoz menj.
2012. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Menziszerű görcseim nincsenek egyáltalán csak ez az éles nyilallás és szurkálás, már aggódom. Magne B6-ot szedek, de nem használ.

Jövő hét közepén megyek orvoshoz.

2012. máj. 13. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, pedig szedem a magne B6-t, sőt még 10 hetesen is volt most a héten. Elmentem dokihoz, szerencsére nem talált semmi problémát.

Ha nagyon erőteljes, jobb, ha lát doki, legalább megnyugtat, hogy minden rendben, a méh növekedése, a méhszalagok nyúlása okozza leginkább.


Boldog babavárást!

2012. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 7 hetes vagyok, és nekem is szokott lenni. Ha hirtelen megfordulok az ágyban, vagy ha felkelek, belenyilall a hasam aljába.

Ez természetes, a méhszalagok nyúlnak :))

2012. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megnyugodtam.

Próbálok pihenni, az általában segít.

2012. máj. 13. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Magne B6 használhat, én napi 3x2-t szedtem rá és pihentem mellette sokat.
2012. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sokszor belenyilal.

(8h km)

2012. júl. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!