Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen fekvő lepénynél van...

Mélyen fekvő lepénynél van esélyem a természetes szülésre (31 hetes vagyok)?

Figyelt kérdés

18. heti uh-n állapították meg, hogy a méhlepény széle eléri a belső méhszájat. A doki annyit mondott rá, hogy nyugodjak meg, majd feljebb megy, de nem tiltott el semmitől, annyit mondott, ha vérzés van, akkor azonnal kórház (lekopogom, szerencsére eddig semmi ilyesmi ne volt). A 30. heti uh-n újra nézték, de a széle még mindig eléri a belső méhszájat, tehát nem ment feljebb. Mellső falon tapad amúgy.


Van esélyem arra, hogy természetesen szüljek, vagy mindenképpen császár lesz a dologból? Vagy császározni csak akkor szoktak, ha részben vagy egészben fedi a méhszájat a lepény?


2012. ápr. 18. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
császár :(
2012. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem húzódik el a méhszájtól,akkor nem tud kijönni a baba és csak a császármetszés segít.
2012. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a 12.heti uh.vizsgálaton mondták,hogy a lepényem a mellső falon mélyen tapad,és nekem is azt mondták,hogy majd ahogy nő a gyerek úgy elmozdul.Voltam azóta már 2szer uh-n és sajnos nem mozdult el,és az azt jelenti,hogy ha szülésig így marad csak császárral tudom megszülni a Kisfiamat.Azt mondták,hogy a méhszájtól 3 cm-re kellene lennie,és nekem csak 2 cm-re van,de bízok benne,hogy természetes úton fogok szüli,hisz így lenne csodás!

23hkm

2012. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták a 18. heti uh-n, hogy mélyen fekszik a méhlepény, 26 mm-re a méhszájtól. Nekem a hátsó falon van a méhlepény, azt mondta az orvos, hogy ez jó mert innen elmozdul, ahogy nő a méh, ellenben azzal, ha mellső fali lenne.

Ezzel senkit nem akarok elkeseríteni, ezt nekem mondta az orvos. Bízom benne, hogy feljebb kerül és szülhetek simán, mint 2 éve a kisfiamat. Nektek is azt kívánom, hogy mozduljon el jó irányba a méhlepény! :)

2012. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!