Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abortuszt 18 év felett a...

Abortuszt 18 év felett a terhesség hányadik hónapjáig végeznek?

Figyelt kérdés
Volt párommal kb egy hónapja voltunk együtt,védekeztünk óvszerrel, azóta volt menzeszem, azonban barnás folyást is tapasztaltam amiről úgy tudom, hogy beágyazósási vérzés jele is lehet, viszont pont akkor volt egy húgyúti fertőzésem, amiről szintén úgy tudom, hogy okozhat barna folyást. Ez egy hónapja volt, kb 2 napja csináltam kettő terhességi tesztet, mindkettő negatív lett, azonban nem bízom a tesztekben. következő menzeszemnek 2 nap múlva kell megjönnie. Félek hogy nem jön meg, volt párommal csúnya szakítás volt, hallani sem akar rólam, nem számíthatok rá semmiben, ezért kell mérlegelnem az abortusz lehetőségét... nincs választásom. Kérlek segítsetek. Nem ismerem az abortusz folyamatát, de úgy hallottam, hogy 18 év felett csak 8. hétig végeznek abortuszt, ez valóban így van? Kérlek segítsetek, minden választ előre is köszönök.

2012. máj. 13. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

12 hétig végeznek abortuszt.

Hosszú procedúra,magyarázkodj védőnőnek,családjólétisnek,látogasd meg őket 2x és a csekket fizesd be 30 valamennyi.Ja és egy napra vendégül látnak a kórházba is

2012. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol a tesztekben akkor menj orvoshoz. saját magad megnyugtatása érdekében is, illetve az sem árt ha lát néha orvos.Az alapján amit leírtál nincs túl sok realitása azoknak a kérdéseknek amit feltettél.
2012. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12.hétig végeznek abortuszt.Elküldenek tanácsadóhoz,és meg kell mondanod,h miért nem akarod megtartani a babát,stb.És drága 1 abortusz. 30ezer fölött van.Reggel be kell menni,délután már haza is engednek.
2012. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem leszel terhes.

12 hétig végeznek abortusz,nem kellemes,de ki lehet bírni.

2012. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Védekeztetek óvszerrel, azóta volt menzeszed, és van két negatív teszted = NEM VAGY TERHES.


Mielőtt a legrosszabb eshetőségeket kezded felmérni, nem ártana megnézetned azt a fertőzést egy orvossal.


Nem mellesleg a beágyazódási vérzés nagyjából 7 nappal az együttlét után van - esetedben tehát elég valószínűtlen, hogy az lett volna - vagy te valami orvosi csoda vagy, akinek legalább 3 hétig él odabent egy kósza hímivarsejt, ami kiszökött az óvszerből, amit a menstruációs vér sem mos ki, és mindezek után képes egy petesejtet megtermékenyíteni.


Tudod sok cifra dolog történt már a világban, de ez képtelenség.


Nyugodj meg, nem vagy terhes.

2012. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!