Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesek voltatok amikor...

Szundika20 kérdése:

Hány hetesek voltatok amikor már látszódott hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
Az érdekelne mikor már észre vetted a pocidon, hogy terhes vagy:) Milyen tüneteid voltak? Mennyi idő után mentetek el orvoshoz?

2012. máj. 13. 14:53
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Egyszer régen már voltam ilyen vérvételen és akkor is ezt mondták de aznapra kész is lett.. úgyhogy megpróbálkozom vele:)
2012. máj. 16. 11:26
 22/35 mizuzizu92 ***** válasza:
jól teszed :) kíváncsi lettem :)
2012. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Nekem volt már itthon pár cucc amit az évek alatt gyûjtögettem.a 2.hónapban vettem pár cuki rugdalózót.érdekes most utólag hogy már akkor úgy választottam mintha már tudnám a nemét...kaptam az elmúlt 1-2 hónapban már egy-egy rugdalózót és melegítôt.16+5 hetesen tudtuk meg hogy kisfiúnk lesz,ha a párom visszaérkezik a hétvégén hétfôn rendeljük a babakocsit.sógornôimtôl kapok rengeteg szép ruhát,így többet nem szándékozok venni (nyáron hozzák,külföldön élnek).ja a hétvégén pár büfiztetôs pelust és egy kis takarót vettünk:)

Írd majd meg mizu!!:)

2012. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 mizuzizu92 ***** válasza:

Hm tök jó neked :) a párom tesója mondta hogy van 1-2 semleges színű baba rucijuk amit félre tettek , mivel nagyon oda figyeltek a kicsi cuccaira így szívesen elfogadom tőlük.

de a párom nővére amit ajánlott fel egerek voltak már benne , és csak kölcsön cucc lett volna úgy meg nem kell , inkább megveszem vigyázok rá amennyire tehetem vagy eladom vagy szívesen oda adom örökbe ingyen a barátnőimnek.

2012. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát nekem most nagyon érdekes a vérvétel szerint nem vagyok az de ma reggel csináltam tesztet és azonnal 2 csíkos lett.. úgyhogy nem tudom mitévő legyek...nálunk most születik májusba egy pici fiú ,tesómnak meg lánya van úgyhogy ruhákkal meg játékokkal babaággyal nem lesz gondom:D Csomó pénz megtakarítás:)) szerintetek?
2012. máj. 17. 12:18
 26/35 anonim ***** válasza:

egyfélét csináltál?

hát..szokott a terhességi teszt olykor másra utalni, ahogy olvastam másoknál..pl. valakinél ciszta volt a dologban.sztem mindenképpen nődoki az a biztos!

2012. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 mizuzizu92 ***** válasza:

az nagyon nagy pénz megtakarítás.

de szerintem menjél el orvoshoz .

2012. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Majd hétfőn ha sikerül eljutnom:) Hát x-epil amit vettem a másikat meg a vérvételen csinálták úgyhogy az gőzöm sincs...
2012. máj. 17. 22:50
 29/35 A kérdező kommentje:
elmerjek menni squasholni? vagy bowlingozni?
2012. máj. 17. 22:51
 30/35 mizuzizu92 ***** válasza:
persze :D
2012. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!