Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken leszek 6 hetes...

Pénteken leszek 6 hetes terhes. Nektek látszódott ilyenkor már valami?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének légyszíves,természetesen nem hordóméretű hasra gondoltam,de hallottam h vkinek ilyenkor már meg van nagyobbodva a méhes stb.
2010. jan. 26. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem fel volt puffadva a hasam.
2010. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is fel volt puffadva a hasam. na meg a cicim be volt állva :)
2010. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A cicim nekem is...de más semmi.Kicsit aggódom...
2010. jan. 26. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak,de én 6 hetesen semmit nem vettem észre a hasamon.A mellem viszont rettenetesen fájt és pont ezért mentem el orvoshoz.Ott meg közölték,hogy terhes vagyok.
2010. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz, mint az utolsó válaszolónak, csak én 5 hetes voltam mikor először mentem nőgyógyászhoz vele.
2010. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 6 hetesen még senkinek nem látszik a hasa, vagyis nem a baba miatt, max felpuffadsz, és attól lehet nagyobb egy picit. Most megnéztem, nekem 12 hetesen 5 cm-es volt a babám. Szóval 6 hetesen tutira nem látszik a baba.
2010. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok, de még semmi sem látszik.
2010. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinél más. Fel van puffadva a hasam, annyira hogy nem tudom a nadrágaimat begombolni, talán 2 kivételével. 7 hetes vagyok, és nagyobb a pocim, igaz második baba. De a lányomnál is már 9-10 hetesen nem tudtam begombolkozni. Nem a méhem nőhetett meg már annyira (bár nem vagyok kövér, így talán jobban látszana), csak fel vagyok puffadva. Hízni pedig nem híztam kg-ra. A lánykámmal is hamar fel kellett vennem a terhesnacit, szerintem most is az lesz. Mindemellett a 20. hétig vele semmit nem híztam, és sokan észre sem vették hogy terhes vagyok. :-)
2010. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen a méhed tyúktojásnyi. :-) Ne akarj túl korán túl sokat. Ez még jó sokáig nem fog látszani. A 12. hét előtt ne várd, hogy elkezd nőni a hasad. Persze előfordulhat, hogy a nadrágjaid derékban szűkek lesznek addigra.
2010. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!