Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, nagyon...

Klaudia30 kérdése:

27 hetes vagyok, nagyon sokáig álltam a kályha mellett, lehet ettöl baja a babának?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lenne? Mert álltál? Vagy valami történt?
2012. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Melege lehet.

Biztos elég érett vagy már az anyaságra????

2012. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

mire gondolsz?

Kéményseprő akar majd lenni? Vagy mire?

2012. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2012. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kályha mellett? Be van gyújtva nálatok? Azért annyira hideg nincs. Amúgy semmi baja nem lehet.
2012. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok van már gyermekem,gondoltam van itt értelmes ember aki normálisan válaszol! Olvastam,hogy nem szabad napozni. Nyári konyhában kályhával főzők.
2012. máj. 14. 10:34
 7/9 anonim ***** válasza:

32 évesen egy gyerek anyjaként lehetne már annyi eszed, hogy nem teszel fel hülye kérdéseket.

Napozni nem a meleg miatt nem lehet, hanem a sugárzás miatt.

2012. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a sugárzás miatt nem lehet napozni,hanem azért mert felhevül a tested és árt a babának! Amerikai palacsintát sütöttem és nem tudom mennyi idő alatt melegszik át ruhán keresztül a hasam! Ez az oldal sem olyan mint régen,miért kell az embert hülyézni mindjárt ha valamit nem tud!! Holnap megkérdezem a dokimat Ő értelmes válaszokat ad!
2012. máj. 14. 18:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt írták itt nekem,hogy ne kérdezzek hülyeséget.A dokim szerint nem volt hülyeség,20 percnél tovább nem szabad a forró kályha mellett állni mert átmelegszik a méh és árt a baba agyának! Nem is volt hülyeség annak aki aggódik!
2012. máj. 15. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!