Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikortól éreztétek rendszer...

Ti mikortól éreztétek rendszeresen a babátok mozgását?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 18-20 hetesen kezdtem érezni,de ebből szerintem sok vita fog kialakulni.

Van aki már pár hetesen is érzi.De én ezt nem hiszem.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17-18 hét körül
2012. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és akkor már minden nap érezted? én a 21. hétben vagyok, ebéd után ha lepihenek, vagy ha hanyatt fekszem akkor általában érzem. csak nem tudom, hogy mennyire lehetek biztos benne, hogy mindig Ő az. bár szerintem összetéveszthetetlen, mert ezek már konkrét mozdulatok, nem olyan "pukkanás" meg "pillangók szállnak a hasamban". de a védőnőm szerint ilyenkor még nem lehet rendszeresen érezni, hát nem tudom igaza van-e..
2012. máj. 14. 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
16ik héttől.
2012. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nálam először olyan volt mintha belülröl csiklandoznák a hasam ezt nagyon ritkán éreztem az elején azután olyan volt mintha végig uszott volna a hasamban a baba hülyén hangzik de valami ilyesmit éreztem. :) én sem éreztem mindíg álltalában ha lepihentem de később egyre többet érezni fogod :)
2012. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13. hét végén éreztem. nem vita kérdés, hanem tény. Rendszeresen, tehát minden nap kb. a 16. héttől. Fokozatosan vált egyre erősebbé. Félidőnél már egyértelmű, összetéveszthetetlen volt. Vége felé meg már gyakorlatilag óránként több mozgolódás volt
2012. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a 16ik héten éreztem elöször, de rendszeresen, minden nap a múlthét óta. Most 19hetes vagyok.


Én ilyen buborékokat, meg pillangókat sosem éreztem. Elöször is az egyértelmű rugdosásokat. :)

Nekem is akkor mozog ha lepihenek, általában este vagy reggel, és már elég erőteljes. A héten már Apa is érezte :)

2012. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes a védőnőd, mi az, hogy 21 hetesen még nem lehet minden nap érezni?! Én a 16. héttől érzem a babám összetéveszthetetlenül és minden nap. 16 hetesen még egyértelmű, hogy ha még nem minden nap érzed, de 21 hetesen? Még az anyáink idejében is az volt, hogy félidőben, tehát 20-21 hetesen érzed már őt.
2012. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4ik válaszol vagyok! Első babámat a 16ik héten éreztem először és onnantól minden nap. Második babámat a 12ik héttől , és a 16ik héttől éreztem mindennap.
2012. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!