Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is éreztetek nyilalló...

Ti is éreztetek nyilalló fájdalmat a méhszáj környékén?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok.
2012. máj. 7. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Sokszor. Nálam semmi probléma nem lett, pedig én az elejétől keményedtem, ezért mindenre jobban figyeltem. Szerintem normális, de az orvosnak feltétlenül mondd el, mindig az a biztos! és ha visszatér, mindig szólj neki, ne hagyd, hogy legyintsen:)
2012. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen. Illetve a köldökömnél. Nyúlnak a szalagok, az izmok. Magne B6-ot vegyél be, vagy pihenj egy kicsit, vagy mindkettő. Még a 30. hét környékén éreztem ilyen kellemetlenséget.

Baba mozog? Vérzés nincs, ugye?

Boldog babavárást!

2012. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

szedek magnéziumot, de csak napi egyet. ez gond lehet? se görcs, se vérzés, néha egy kis keményedés, de maximum napi kétszer, ha érzem. a köldököm körül én is érzek feszülést, no meg persze a pocakban, de ezt a növekedésnek tudom be. csak olyan ijesztő, mikor érzem azt a hirtelen nyilalló fájdalmat és nem tudom, hogy mire gondoljak. baba mozog, igen! egyre erőteljesebb, de még nem olyan rendszeres.

köszönöm a válaszokat és boldog babavárást Nektek!! :)

2012. máj. 7. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:

én is tettem fel hasonló kérdést, és alig kaptam választ. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Előző terhességemnél akkor éreztem nyilallást, amikor már rugdosott a babám, és rárúgott, de most már jóval hamarabb is. Én is aggódok, mert gyenge a méhszájam, nem tudom, hogy ilyenkor nyílik-e. A héten megyek orvoshoz, majd megírom, mit mondott erre!

2012. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szia! azt megköszönném! kicsit aggódom, mert volt egy missed ab-om 10 hetesen és akkor ugye megbirizgálták a méhszájat, így nem tudhatom az mivel járhat most, hogy megmaradt a baba.. az orvosom elég hóbortos, olyan kelekótya fickó, már túl van a 60-on. úgyhogy lehet a Te dokid többet mond majd Neked, mint amennyit az enyém. én most szerdán megyek, de amikor megemlítek neki valamit, akkor elég szűkszavúan válaszol és sokszor nem is a kérdésre ad választ. váltani viszont nem akarok már, mert őt szoktam meg. boldog babavárást Neked és majd értesíts! üdv :)
2012. máj. 7. 16:16
 6/11 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Egyébként tényleg normális ez a nyilallás, mint sokminden más kellemetlen dolog is, csak akinek volt már rossz tapasztalata, az aggódik.

Holnap UH-ra megyek, csütörtökön doki, majd írok! :)

2012. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
dokim meg se várta, hogy elmondjam, hogy a méhszájam nyilallgat, egyből rávágta, hogy normális és szedjek nospát.. szerinted? majd írj, hogy Neked mit mondtak!
2012. máj. 10. 08:48
 8/11 anonim ***** válasza:

én most megyek majd délutánra. A nospát erősebb görcsökre szokták adni, nem nyilallgatásra, inkább a magnéziumból szedetnek többet. Én most napi 3x1-et szedek, később majd 3x2-őt, de lehet akár többet is. Én a helyedben inkább több magnéziumot szednék, és ha úgyis nyilallgat, akkor a nospát, de én nem vagyok orvos, pontos tanácsot adni nem tudok!

Nincs az ismerőseid között orvos, vagy szülésznő, akit még megkérdezhetnél?

Én egyébként most napok óta nem érzek szúrkálást, de azért rá fogok kérdezni!

2012. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mondtam az orvosnak, hogy volt olyan nap, mikor szinte folyamatosan éreztem, de utána elmúlt, azt mondta, ez nem igazán jelent semmit. Nekem nem mondta még, hogy szedjek több magneb6-ot.
2012. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem tegnap leírni, hogy teljesen zárt továbbra is a méhszájam.
2012. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!