Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2012. júliusára kiírt kismamák...

2012. júliusára kiírt kismamák hogy vagytok? 31. heteske

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 11:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
kicsit fájnak a lábaim, de jól köszi :)
2012. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

szia. július 12re vagyok kiírva, te?

Én teljesen jól vagyok, nagyon sokat mozog a baba, már ki tudok tapintani egy lábacskát itt, egy kezecskét ott:) Nagyon várom már a szülést, olyan hosszúnak tűnik ez a maradék ~8 hét, már nagyon babáznék Néha befájdul a derekam, és mensi szerű görcseim vannak, de nem minden nap, viszont elég sokat keményedek. Te hogy vagy? Milyen nemű lesz a baba? mi lesz a neve? Az enyém kisfiú, Drew Adei-Boateng lesz a neve (külföldi az apa, és kint is élünk)

2012. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Én júni 11-re vagyok kiírva, de nagyon jönni akar már a babám, lehet nem várja meg a júniust... Hajnalban is már 7-8 perces fájásaim voltak, de végül elmúltak. A nyákdugóm már 2 hete elment, 20 hét óta nyitva a méhszáj egy újjnyira, szóval én készülök, hogy ezt a 4 hetet már nem fogjuk kibírni egyben... Nekem nagyon nem megy a fekvés/alvás, nagyon fájnak a forgóim, vagy a derekam, vagy a hátam, szóval mindig valami. Kisfiút várok most, Hunor lesz a neve, van már neki egy 2 éves nővére.

További boldog babavárást mindenkinek!

35+6 hetes kismami

2012. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!én elvileg július 11re vagyok kiirva,kislány lesz!nekem alig mozog!olyan mintha nem is lennék babás:(már nagyon várom őt!
2012. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Július 1-re illetve június 28-ra vagyok kiírva. Rengeteget mozog a kicsi fiam, szinte hullámzik a pocakom, főleg evés után...

Az éjszakák elég zűrösek, nehezen forgolódok, sokszor nem tetszik neki, és a savamtól sem vagyok túl boldog. Elég nagy a pocakom, a dokim szerint sem húzzuk addig, még 3 -4 héttel kiegyeznék, 36. után jöhet.

2012. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Jol vagyunk ,köszönjük:)!En juli.14-re vagyok kiirva es kisfiut varok egy 2.5 eves kislany melle.A neve meg nem biztos.Szombaton töltöttem a 31. hetet.:)Es te hogy vagy kedves kerdezö?
2012. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, hupsz én júniusi kismamikat olvastam, bocsi... :D hát azért megosztottam mire számíthattok pár hét múlva! ;)
2012. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
én is julius 12 re vagyok kiírva, és nekem is a derekam szokott fájni. Nekem kislányom lesz Henrietta, és van egy 3 és fél éves fiam is :)
2012. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én júli. 16ra vagyok kiírva,első baba lesz, kisfiú, Barnabásnak fogják hívni! Nagyon várom már a találkozást! :) rengeteget mocorog, mindig a tenyerembe tolja a popsiját!

Én már nehezen viselem,a külső méhszájam kinyílt 1 ujjnyira,a 28. hét óta fekvésre vagyok ítélve,de remélem még egy 5 hetet egyben maradunk! 31 hkm

2012. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én július 6-ra vagyok kiírva. Van egy másfél éves lányom, a pocaklakó is kiscsaj lesz. Én jól vagyok, +6 kilónál tartok. Egy bajom van az állandó pisilés, éjszakánként is 2-3 óránként. Csajszi sokat mozog, kirúgja az oldalamat. Már nagyon várom, olyan soknak tűnik még az a cirka 7-8 hét ami hátra van.

2012. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!