Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek megvolt az első menszes...

Akinek megvolt az első menszesze, amikor terhes volt, adna nekem tanácsot adni!?

Figyelt kérdés
Szóval 04.28-án megjött, első nap nagyon kevés, másnap vérzés (de nem volt darabos, pedig nagyon az szokott lenni), aztán következő nap megint nagyon kevés. Rá pár napra el kezdett enyhén fájni/szúrni a méhem, ami azóta is tart. Néha hányingerem van, émelygek és nagyon fáradékony. 10 órát alszom, akkor is tudnék tovább aludni. Múlthéten teszteltem, de nega lett. A nemvárt előtt 3 nappal volt egy fojásfehérjés nyálkám, ami csak peteéréskor szokott lenni, együtt is voltunk. Most nem éreztem, hogy peteérésem van és nem is volt nyák sem, csak maradt a méhszurka. A cicim nem fáj folyamatosan, hanem belenyilal néha a fájdalom. Lehet mégis itt a babó?
2012. máj. 14. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj megint tesztet, vagy menj el orvoshoz, az a tuti.
2012. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21.-re kaptam időpontot. de érdemes még tesztelni?
2012. máj. 14. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy mikor van peteérésed? Az durva! :) Jó neked!

Érdemes tesztet csinálni a dokiig. A cickó nem mindenkinek fáj az elejétől, és nem ugyanúgy. Nézegesd, hogy ha itt nyomod, akkor fáj-e, ha ott nyomod, akkor fáj-e. Az aluszékonyság eléggé jellemző tünet, de inkább a 4-5-6. héten kezd el jelentős lenni, szóval valószínű már van babó. A méhszurka (tök jó kifejezés!) meg elvileg azért van, mert nyúlnak a szövetek a méhedben, hogy legyen helye a bubunak. Ez a méhszurka ilyen menszesz-görcsszerű, vagy inkább nyilalgat? Nekem görcsszerű volt, de enyhe, csak úgy jelezte, hogy történik valami. Szóval teszt, aztán doki!

Szurkolok!

2012. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
néha inkább olyan, mint amikor megjön, csak sokkal gyengébb, néha beleszúr. Érzem nagyon a peteérést szerencsére :)
2012. máj. 14. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Júniusban megvolt... Júliusban... Augusztusban nem jött meg, csináltam tesztet és + lett. Én úgy számoltam hogy 4 hetes lehetek. Az ultrahang szerint pedig 8 hetes voltam. szóval nekem megvolt még Júliusban, pedig akkor már 4 hetes terhes voltam. :) És semmit nem éreztem. csak hogy aludtam egész nap. De nem fájt a mellem, semmim sem. Jah és mivel a párom dolgozott és ritkán találkoztunk, 1 szeretkezésből 1 babával végződött :) 18 hetes kismama
2012. nov. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!