Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok....

29 hetes kismama vagyok. Milyenek a jóslófájások és mikor jönnek általában?

Figyelt kérdés
Pár napja éjjelente meg kora reggel alig bírok megfordulni az ágyban, mert fájdogál és szúr alul a hátam meg a hasam. Most már napközben is előfordul. Ez mit jelenthet?
2012. máj. 14. 19:07
 1/9 anonim válasza:
Szia ! Én is így vagyok pár napja én 30 hetes vagyok. Nekem azt mondta a doki,hogy növöget a baba és ezért nehezebb lesz minden egyre többször fog jelentkezni . Nézesd meg magad lehet el kezdtél ki tágúlni.Boldog Baba várást.Nekd is az első babó ?
2012. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

még van időd, ez a hülye front is küzrejátszhat

nekem hétfőn éjjel olyan görcseim voltak, hogy azt hittem megszülök,

2012. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem is az első baba. Szerintem ma kicsit túlerőltettem magam, mert sokat mentem meg utaztam, mert muszáj volt, de amióta hazajöttem és pihenek, elmúltak a fájások is. Pénteken megvizsgált a doki, nem tágultam még, azért köszi a tippet. Nektek is boldog babavárást :)
2012. máj. 14. 21:46
 4/9 anonim válasza:
Pihizzél sokat .Még van pár hét . Úgy néz ki majdnem egy időben fogunk szülni :)Én Júli 19-re vagyok ki írva..
2012. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem sok az eltérés. Én augusztus 3-ra vagyok kiírva :)!
2012. máj. 14. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én aug.1re:D nekem is sokat szurkál. Próbálok pihenni. Doki azt mondta a méhszáj teljesen zárt.
2012. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 28+1 hetes vok és nekem is egykét napja varázsütésszerűen minden nehezebb lett, nem tudom miért, kilóban nem jött fel most, sőt ingadozik a súlyom, eddig ültem, másztam a földön, mindent úgy csináltam,mint terhesség előtt. Erre vasárnap este óta tiszta nyomi vok,szétfeszül a lágyékom, nagyon fáj a szeméremcsontom, éjjel alig birok fordulni, reggel alig bírok kikelniaz ágyból és úgy megyek, mint egy pingvin. Remélem visszaalakul ez és nem végig így lesz, mert alapjában véve elég aktív típus vok. Nekem görcsöm nincs.
2012. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia, én a másodikat várom, holnap töltöm a 29. hetet, de mostanában nekem is sűrűbben fáj a derekam meg a hasam, mintha megakarna jönni és már most akkora a pocim, mint mikor az elsővel szülni mentem :) nem tudom mekkora lesz :) boldog baba várást és egészséget kívánok! :)
2012. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Neked is boldog babavárást és egészséget :)! Én mostanra már a héten töltöm a 33. hetet.
2012. jún. 12. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!