Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek illik egymáshoz...

Szerintetek illik egymáshoz ez a két név?

Figyelt kérdés

Róka Krisztián? - Róka Rebeka?


Esetleg várnék tippeket, milyen nevek illenek ehhez a vezetéknévhez :)



2012. máj. 14. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Róka Rebeka nekem az alliteráció és a vezetéknév miatt nagyon mesefigurás. A Krisztián nem rossz. Lánynévnek én valami lágyabbat, valami r betű-menteset választanék. Pl. Róka Lilla, Róka Liliána, Róka Emília, vagy ilyesmi.
2012. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A Róka Krisztián jól hangzik.


> Esetleg várnék tippeket, milyen nevek illenek ehhez

> a vezetéknévhez :)

Eszter?

2012. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Alíz?
2012. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az emilian én is gondolkodtam de a kedvenc akkor is a Rebeka.akármilyen néven gondolkodunk mindig a Rebeka lesz a végén.más szerint is vicces ha azt a nevet adjuk?
2012. máj. 14. 20:32
 5/13 anonim ***** válasza:

A Róka Krisztián egész jó, de a Rebeka valóban nem megy a névhez szerintem. Túl r betűs, és igaza van az elsőnek, olyan mesefigurás a név így.

Alexandra, Anett, Boglárka, Bernadett, Edina, Emília, Dorina, Krisztina, Laura, Lilien, Zsófia

2012. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Krisztián is elég fura,ha valaki nem tudja normálisan kimondani az "R"betűt->eléggé hasonlít a kakira a vezetéknév vége és a keresztnév eleje:S Amúgy szép név.
2012. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A Krisztiánt nem tanácsolom,mondd csak ki hangosan,annyira kihozza a "kaki" szót ha kimondod a teljes nevet.
2012. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon pörgős,ez a Róka Rebeka.Nem hangzik túl komolynak,hogy Róka Rebeka.Ne haragudj,hogy ezt írom nem bántásképp,ezt a nevet egy kisállatnak tudnám elképzelni.

Valami manónak vagy nem is tudom.

Szerintem olyan név kéne amelyben nincs R betű,és hosszú név.Sok ilyen van,nézzetek utána.Szerintem minimum 5 betű.

Lilla,Enikő,Bettina,Helga,Hella,Tímea,Emília.

Hosszabb is jó lenne,csak nem jut eszembe hirtelen.

2012. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Többször kimondtam ezt a két nevet és egyik sem gáz.

A Róka Rebeka valóban pörög kicsit, de nem érzem nagyon rossznak.

2012. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A Rebeka egész jól hangzik vele, és ha az a kedvenc, akkor adjátok azt :)

A Krisztián viszont nagyon rossza Róka családnévhez! Mindenképpen valami más nevet keresnék lehetőleg ne Kr betű kombinációval. PL: Róka Zalán, Róka Balázs, Róka Milán, Róka Bence, Róka Zsigmond...

2012. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!