Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, hogy esetleg...

Honnan tudhatom, hogy esetleg kinyílhatott-e a méhszájam? Vannak tünetei, barnázás, ilyesmi?

Figyelt kérdés

Nincs fogadott dokim, a kötelező uh-on meg nincs vizsgálat.

20 hkm



2012. máj. 15. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül vannak tünetei, de ha semmilyen panaszod nincsen, akkor nem valószínű, hogy kinyílt volna.

Ha elmégy az sztk-ba és megmondod, hogy ezen izgulsz, akkor meg fog vizsgálni a doki.

2012. máj. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt, egy rutinvizsgálat során az sztk-s orvos jött rá 30 hetesen,hogy teljesen nyitva a méhszájam, be is utaltak azonnal a kórházban, kaptam tüdőérlelőt egy hétig, szerencsére nem indult be a szülés, de onnantól végig feküdtem, 39 hetesen szültem.
2012. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs tünete,ezért ellenőrzi a vége felé gyakrabban az orvos.Ha nincs dokid,akkor is nézni fogják a 3 trimeszterben.
2012. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod.

A méhszáj nyílását nem lehet érezni.


Az orvos ellenőrizni fogja.Terhesgondozásra biztosan jársz, és ott nézik majd.


Ha vérzés bármilyen formáját tapasztalod ilyen korú terhességben, akkor azonnal ügyelet!


De gondolom nincs szó erről, csak tájékozódsz...


A másik dolog, hogy egy ici-picit nyitott méhszáj meg nem is jelent problémát. Többedszer szülő nőknél általában már félidőben is megnyílik picit, ettől még végig lehet hordani a terhességet...


Boldog babavárást!

2012. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

uh-on is látszik amúgy, ha jó géppel csinálják! kérdezz majd rá ezentúl, ha aggódsz.

nincsenek tünetei

2012. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!