Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhesen barnázás...

4 hetes terhesen barnázás mindenképpen rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjönnie, de hál' Istennek pozi lett a teszem. Ma viszont barnázok egy kicsit. Orvoshoz csak jövő hét szerdára van időpontom, de szerintem most még semmit nem látna. Gondoltam szedek Panangint, az előző terhességemnél is ezt kellett szednem barnázás miatt (bár az már 6 hetesen volt). Aggódom nagyon a baba miatt. Van egy 13 hónaposom is, mellette nem nagyon tudok pihenni.
2012. ápr. 13. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az öngyógyszerezés sosem ajánlott. Minden terhesség más és más! Menj előbb orvoshoz, fogadnak, ha elmondod, miért mész. A pihenés pedig akkor is fontos, ha van rá kifogás. Lehet ülve-fekve is játszani, esetleg barátok, nagyszülők is besegíthetnek, hogy fekhess. Meg kell oldani, mert a biológiát nem érdeklik a körülmények.
2012. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most csak a terhesgondozóba tudnék bemenni. Félek elhajtanak, mert még túl korai terhesség... De lehet, hogy elmegyek, hátha...
2012. ápr. 13. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el, az a biztos, nem fognak elhajtani! Én ügyeletre mentem 4 hetesen, mert görcsöltem, de alaposan megvizsgáltak.
2012. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!