Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 10. kerületi Bajcsy-zsilinsz...

A 10. kerületi Bajcsy-zsilinszky kórház szülészetén az ultrahang gép nagyon jó, jó, vagy normál "minőségűnek" számít?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyire jó az Uh gép. A 12.heti kötelező ultrahangon mondott valakinek valamit a baba neméről a szonográfus? Ha esetleg rékérdezek,hogy látszik e valami, akkor megmondja, vagy "hülyének" fog nézni, hogy mit akarok még ilyen korán? Fényképet kérni kell majd vagy maguktól adnak? Ott nincsen 3d-s ultrahang? Ha jól emlékszem, régen ha vittek a kismamák ujrairható dvd-t meg talán 2500 ft-ot, akkor felrakták a képeket dvd-re.
2012. máj. 15. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem oda küldtek genetikai uh-ra. Még ezután megyek. Csak jó a gép, ha genetikai uh-ot végeznek.

Egyébként a Janh Ferenchez tartozok, de oda nem kell mennem, mert az nem az igazi genetikai uh és gépük sem a legjobb-ezt mondta az sztk-s doki.

2012. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mikor mész a bajcsyba? én 1 hét múlva, ha te elöbb, ird meg légyszi a tapasztalatodat, akár privátban is. Köszönöm. :)
2012. máj. 15. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 7-én voltam a 12. heti UH-n a Bajcsyban. A neméről nem mondott semmit a szonográfus hölgy, mikor megkérdeztük, sőt, morcosan mondta, hogy még kicsi hozzá, hogy látni lehessen. Fénykép miatt én szóltam, de már mondta is, hogy adja, hármat kaptunk, mikor még kint voltunk, mindenkinél láttam fotót, aki kijött:) Nem kértük ugyan, de nem mondott semmit, csak az adatokat az asszisztensnek, meg a végén, hogy minden mérete megfelel a korának. (Mens. szerint 12+6 napos voltam, ő 12+4-et mondott, de ez legyen a legkisebb :D)

Amit furának tartottam, az az volt, hogy mondtam hogy befizettük a kombinált tesztre a csekket, nem nézett túl sokáig, pedig én úgy tudom, az kicsit hosszabb kéne legyen. Csak annyit mondott, hogy majd hol kell leadni a csekkszelvényt, meg hol veszik le a vért. (Kb. 2 percet feküdtem az ágyon. Amúgy van nagy tévé az ággyal szemben, szóval fekve is tökéletesen látod. Sőt, én a szívverését is most hallottam először. :))

Remélem segítettem valamennyit, ha van kérdésed még, szívesen válaszolok :)

2012. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Ettől tartottam, hogy ilyen morcos lesz a nő. Akkor inkább meg sem kérdezem majd. Veled apa is bent volt ugye? A fizetős kombi tesztre nekem azt mondták, hogy azt vérből csinálják, UH-ról szó sem esett....
2012. máj. 15. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, apa is bent lehet, sőt, nekem még anyukám is bent volt. Ki van írva az ajtóra, hogy csak egy kísérő mehet be, de ha normálisan megkérdezi az ember, szerintem simán bemehet két kísérő is. A kombinált teszt pedig papírforma szerint ultrahang és vérvizsgálat alapján "működik"... Mondjuk hála istennek, nem vagyunk benne a rizikófaktorban, szóval szerintem jó volt ez így :)

Hadd kérdezzelek meg: a Bajcsy választott kórház neked, vagy oda tartozol? :)

2012. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Velem csak apa fog jönni. Majd rábizom a feladatot, hogy kérdezze meg, látják e a baba nemét. :)

Nekem a Bajcsy a körzeti kórházam, 10.kerülwti lakos vagyok.

Te nem? :)

2012. máj. 15. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nekem is örzeti, én 17. kerületi vagyok:) Csak kíváncsi voltam :)
2012. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

körzeti*

Voltál már azóta?

2012. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azót amár megszülettek a babák
2014. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!