Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes Uh-n, a Bajcsy...

12 hetes Uh-n, a Bajcsy kórházban Budapesten kell fizetni az ultrahang képért?

Figyelt kérdés
A "sima" uh képre gondolok, ami fekete fehér, nem a 3 d.
2012. máj. 3. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni. :)
2012. máj. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 3. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2012. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek 20 hetes Uh.-ra. Nagyon reménykedem, hogy nem kell a képért fizetni :) A 18 hetes Uh.-n akartam kérni egy másik kórházban viszont ott 1000ft volt db-ja a képnek :( Remélem itt a Bajcsyban nem fognak kérni érte :)
2012. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Meggyes válasza:

Sziasztok!


Felbuzdulván a sok jó hallatán ma reggel felhívtam a Bajcsy kórházat, hogy időpontot kérjek egy sima ultrahang vizsgálatra, mivel az én időpontom az I. számú klinikára csak augusztus közepére szól. Gondoltam, megnyugtatom magam és elmegyek, hogy megnézzék, minden rendben van e, meg amúgy is, a 19. hét környékén kell egy UH.

Így utólag talán nem is bánom, hogy szépen szólva "elküldtek máshová", mert ha az orvosok, szonográfusok is ilyen stílusban végzik a munkájukat ott, mint ahogyan velem beszélt az idősebb hölgy telefonon keresztül, akkor biztosan sírva fakadtam volna az UH közepén.

A magyarázat pedig az volt, hogy telt ház van, nem tudnak fogadni még egy kismamát... ezt a részt nem nagyon értettem, mivel én csak egy egyszeri alkalmas ultrahang vizsgálatot szerettem volna kérni, nem pedig ott szülni.

közölte velem a nő, hogy menjek oda, ahova területileg tartozom, oda biztosan nem mehetek, még ha fizetek érte, akkor sem... :(


19 hetes kismama

2012. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!


Sajnálom,hogy a "telefonos" hölgy bunkó volt.De a szonográfos egy tündérinő,bár az első alkalommal ő sem volt szimpatikus.Egyébként tényleg nagyon sok kismama jár oda,elhiszem,hogy nem volt időpont.6-8 hetes előjegyzések vannak.Már a 12.ik uh után(még aznap),megkértem a következő 3 uh-ra is azidőpontot,nehogy kicsússzak az időből.Egyébként én is alig vártam már a köveztkező uh-t. :)

2012. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!