Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességnél normális a...

Terhességnél normális a hajhullás?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok,kb. a 10.héttől,csomókban hullik ki a hajam hajmosáskor.Már alig van pár szál:( Eddig is vékony szálú volt,de most feltűnően kevés.Másnak is előfordult ilyesmi?MIért lehet ez?Nem akarok amúgy semmi bogyót bevenni rá.De attól is fosok hogy kopasz leszek.:) Végig hullani fog,vagy megáll?Vagy Ti mit csináltatok vele?Normális ez egyáltalán?Amúgy hosszú hajam van.
2012. máj. 16. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában épp fordítva van, terhesség alatt gyönyörű haj és szülés után hullik. Mondd el az orvosodnak, hátha valamivel összefüggésben áll és ez alapján fog javasolni valamilyen vitamint.
2012. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérdezz rá.

Mert vagy: ugyanúgy hullik terhesen is, mint szokott, és utána is. Vagy ami a gyakoribb: terhesen nulla hullás, majd szülés után elveszítjük, ami bent maradt, és akkor néhány hónap múlva visszaáll az egyensúly.

2012. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagynénémnek volt annak idején ilyen, és valami súlyos vashiánya, vagy valamilyen ásványi hiánya volt, sajnos nem emlékszem már rá, 20 éve volt :S

Egy alapos vérvétel tuti kellene!

Fordulj orvoshoz szerintem, igaza van elsőnek, ilyenkor dúsulni szoktunk!

2012. máj. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen vitaminhiány. Majd az orvosod megmondja, mit szedj/szedhetsz.

Terhesvitamint szedsz?

2012. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 hetes vagyok és nekem is rettenetesen hullik a hajam,főleg amikor mosom!(pánikolok is miatta o.O)Remélem ,hogy majd vissza áll az eredeti állapotára:).

2012. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek ugyis a védőnőhöz,majd megkérdezem.:) Na legalább nem fogok egyedül kopaszodni:) Nekem is ha mosom katasztrófálisan hullik. :P
2012. máj. 17. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!