Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ez a hajhullás...

Normális ez a hajhullás szülés után?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem és azóta iszonyatosan hullik a hajam. Ma reggel belenéztem a tükörbe és elsírtam magam . Normális ez? Pedig már a terhesség alatt sem festettem a hajam, soha nem szoktam vasalni, kímélő sampont használok és már nem olyan gyakran mosom mint régen. (Igaz régebben tényleg túl sokszor mostam) Lehet valami vitamint szedni? Persze ami megfizethető áron van. Nem akarok megkopaszodni . :(

Előre is köszönöm a segítséget.


2012. febr. 25. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2012. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos normális, én is frászt kaptam szülés után mikor szinte szó szerint tincsekben hullott a hajam.
2012. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg normális, a 9 hónap alatt ki nem hullott hajszálakat veszíted most el...

Én két hónapig hullajtottam, szó szerint bokáig jártunk a hajamban. Nekem ezután abbamaradt, még vicces kis babahajaim is nőttek.

Barátnőm viszont vasat szedett és Varga hajcseppeket használt, mert szinte foltokban hullott a haja.

2012. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reménykedem benne hogy mihamarabb elmúlik.
2012. febr. 25. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 4 hónappal kezdett el hullani. Azonnal elkezdtem napi 20 csepp Maltofert szedni, kb 1 hónap után elmúlt hálistennek.
2012. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, normalis. En tusire vagattam, de szerencsere par honapon belul elmult.
2012. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!