Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapja kimaradó vérzés...

Ábenett kérdése:

3 hónapja kimaradó vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Január végén volt meg utoljára rendesen , azóta amikor meg kellene jönnie van pár csepp vérzésem, és annyi. Március elején voltam dokinál ez ügyben, azt mondta terhességet nem lát , adott gyógyszert ami meghozza, de nem szedtem be, gondoltam várok még egy kicsit. De most már május van. Ti mit tennétek?? Menjek vissza az orvoshoz, vagy szedjem be a gyógyszert amit felírt! És arra is kiváncsi lennék mitől lehet ez a probléma. Ha valakinek volt már ilyen kérem írja meg . Köszönöm!

2012. máj. 16. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj!!!!!!!!
2012. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ennek lelki okai is lehetnek, hogy nem jön meg. én egy ideig nagyon koplalós voltam, de annyira, hogy volt olyan, hogy fél évig egyáltalán nem menstruáltam! ez is befolyásolhatja. ha akarsz babát és görcsölsz rajta, akár az is. nekem is írtak fel anno (16 éves voltam) gyógyszert, az megindította egy héten belül. ha nincs terhesség, akkor más oka van. de ha egy kis gyanúd is van, hogy terhes vagy, akkor előbb orvos, majd azután szedd be, hogy ki lett zárva a terhesség, ha esetleg emiatt izgulsz.
2012. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Terhesség után vagy?

2012. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami hormonbaj lehet. Menj a dokihoz, és mond el neki, hogy nem szedted be a gyógyszert, ne füllents, mert akkor félrevezeted!

Mielőbbi javulást kívánok!

2012. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
35 éves vagyok, 21 hónapos a kisfiam. Szülés után nuvaringet használtam. szeptember óta megszakitással védekezünk. Soha nem volt rendszeres a vérzésem ,mindig csak fogamzásgátló mellett.
2012. máj. 16. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!