Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha tiltva vagyok az orgazmustó...

Ha tiltva vagyok az orgazmustól, de álmomban mégis volt spontán élvezésem, akkor most nagy a baj? Menjek orvoshoz? Nem érzek semmi fájdalmat, vérzés sincs.12+5 h kismama

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom erre azt mondta, hogy ha állandóan ezt álmodom, akkor inkább egyszer-egyszer legyünk együtt, mert úgy legalább a férjem is örül, részemre meg a "hatás" ugyanaz, és ha néha együtt vagyunk, akkor utána valószínűleg nem is lesz folyton erotikus álmom...
2012. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké értem, de most akkor ez nem baj?? Nem kell orvoshoz menni azonnal?
2012. máj. 11. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd, én ezt nem tudom. Azt sem tudom, miért lettél letiltva.

Ha most nincs semmi bajod, nem fáj semmi, nem vérzel, akkor feltehetően nincs is gond.

Hiszen ez a fajta orvosi utasítás egyfajta elővigyázatosság, minden kismamának van méhösszehúzódása, és az normális is egy bizonyos szintig.

Ha nagyon aggódsz, akkor hívd fel az orvosodat és kérdezd meg, azzal bajt nem csinálsz, és legalább megnyugszol.

2012. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a behatolásos szextől vagy eltiltva.

Az orgazmus, ha álmodban történik, akkor is méh összeghúzódással jár, de legalább a "tosz-tosz" elmarad.

Ha nincs semmi baj, akkor nem kell orvoshoz menni.

2012. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna. Le vagyunk tiltva, mert nekem az orgazmusnál görcsöl a hasam. Erre kb hetente ilyen álmom van. Pont ma is. Én is aggódom emiatt, nehogy a görcs miatt elvetéljek.
2012. máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy fogalmam nincs miért vagyok letiltva, de akárhányszor rákérdezek a dokinál, mindig azt mondja, hogy nem szabad, de nem fejti ki miért. Azt mondja majd talán késöbb. Csak arra tudok gondolni h azért mert ikreket várok. De már azt is tudjuk h nagyon jól és jó helyen tapadnak és hematomám sincs.nem értem.... nem merem most ezzel felhívni, mert ő az a tipikus "ne kérdezz hülyeséget" doki és néha flegma is. :/ De ezért nem akarom leváltani, mert jó szakember.
2012. máj. 11. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát először is gratulálok a dupla örömhöz!

Viszont "csak azért" mert ikreket vársz, még nem kellene hogy letiltsanak az orgazmusról, szóval én nem hagynám ennyiben ezt a dolgot, egy egészséges terhességnél lehet nemi életet élni szülésig.

Más részről meg abszolút a Te dolgod, de szerintem ha az embernek fogadott orvosa van, akkor annak épp az a lényege, hogy olyan bizalmi kapcsolat legyen, hogy bármikor bármilyen kérdéssel meg lehessen keresni.

A szakmai oldal csak egyik része a dolgoknak, az emberi legalább olyan fontos egy orvosnál, pláne szülésznél.

2012. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációt! :) Hát igen ebben igazad van, de valamiért úgy érzem h nála kell maradnom. VOLT EGY NAGY BETEGSÉGEM AMIT 6 ÉVIG LEGALÁBB 10-12 ORVOS VIZSGÁLT ÉS NEM TUDTÁK MI BAJOM, MAJD ERRE AZ ORVOSRA TALÁLTAM, AKI ELSŐ RÁNÉZÉSRE TUDTA, HOGY MI A BAJOM, TEHÁT AZ IKREK ÉRDEKÉBEN, KIBÍROM HA NÉHA ROSSZ NAPJA VAN. :) Az 5.héten tiltott le, mert akkor még 3as ikrek voltak, aztán a 9 héten az egyik picinek leállt a szíve, aki azóta már felszívodott. Addig arra fogta hogy nem lehet, mert szívódó félben van és egy nagyon picit "barnáztam" minden nap majdnem 3 hétig, de már nem. De most nem tudom már miért nem lehet, hiszen már úgymond probléma mentes a terhességem. Lehet hogy csak elővigyázatosságból.
2012. máj. 11. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!