Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamik! Most tesztelt...

Kedves kismamik! Most teszteltem pozitívat (x epil 25-ös) és a második csík annyira erős hogy csak na! Talán 3x is erősebb mint a kontroll. A kérdésem pedig az, hogy volt e valakinek ilyen és ebből 1 baba lett vagy ikrek? és fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
most vagyok a 36.ciklusnapomon 31 naposak a ciklusaim és most teszteltem délutáni pisiből.
2012. máj. 16. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
sztem nincs összefüggés a csík erőssége a baba neme ill az ikerterhesség között.Egyébként gratulálok!
2012. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs a kettő között. A doki ad választ a kérdésedre majd. Gratulálok!
2012. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok!Ebből semmiféle következtetést nem lehet levonni.Nekem mindhárom gyerekemnél olyan erős volt a 2. csík,hogy majd leugrott a tesztről.2 fiam van,és most kislányt várok.A ciklusaim 28 naposak,és már a 31. napon megcsináltam a tesztet,szintén délután.A barátnőmnek olyan halványkás volt a tesztje,elsőre kislánya született,aztán meg ikrekkel lett várandós.2gyerekes+20hkm
2012. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a gratulációkat jaj olyan boldog vagyok!!! sajnos volt már egy missed ab-om 10 hetesen visszafejlődés miatt és kicsit félek,hogy megint úgy járok :( itt a tesztem: [link] Még egy kérdést szeretnék feltenni,mikor érdemes bejelentkeznem a magándokihoz?
2012. máj. 16. 16:10
 5/13 anonim ***** válasza:
sztem kimaradt mensi után 4héttel.
2012. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tehát kb.8 hetesen?
2012. máj. 16. 16:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal erősebb volt a csík mint a kontroll és egy baba lesz.én a 6.héten csináltam.
2012. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A csík erőssége attól függ, hogy mennyi a Hcg hormon a pipiben. Általában az ikrek miatt több ilyen hormon termelődik, de a sok Hcg hormon nem feltétlenül jelenti azt, hogy ikrek. Ha nagyon rosszul vagy mellé és nagyon korán kezdődnek a rosszullétek, akkor gyanakodhatsz az ikrekre.

8 hetesen tökéletes az időpont, akkor már meg is csinálhatjátok az első UH-t, amin megnézitek, hogy van-e petezsák, abból egy, vagy kettő van, van-e benne embrió. Általában a 8. héten már van szívhang is, de ha nincs, akkor sem kell aggódni, van akinél csak kicsit később hallatszik.

Gratulálok és sok boldogságot!


13+4 h km

2012. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm én is gratulálok neked :)
2012. máj. 16. 18:44
 10/13 anonim ***** válasza:
1 éve teszteltem pont így én is! :) Ahogy rápisiltem majd leugrott a csík a papírról! És engem is érdekelt, hogy vajon ikrek lesz e, de egy baba lett belőle, egy kisfiú!
2012. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!