Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most teszteltem pozitívat, a...

Most teszteltem pozitívat, a hét végén aktuális lenne egy egész napos termál fürdőzés. Ajándékba kaptuk. Ez most akkor sztornó?

Figyelt kérdés
dokihoz meg még korai lenne elmennem 4 hetesen.
2012. máj. 16. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Igen, a forró víz kerülendő terhesség alatt.Főleg most vigyázz magadra ,hogy rendesen beágyazódjon a baba.

Illetve terhesség alatt az összes közösségi fürdőzés nem ajánlott a fertőzések miatt.

Boldog babavárást!!!

19hkm

2012. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, a meleg vizes részét ki kell hagynod. Alhasi vérbőséget okozhat, vetéléshez vezethet. Meg én a fertőzések elkerülése miatt a fürdést is kihagynám.

Gratulálok egyébként a nagyszerű hírhez!

2012. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. máj. 16. 17:35
 4/10 mizuzizu92 ***** válasza:

Gratulálok a + hoz

én is kérdeztem a védőnőt mert a párommal , wellnessezni szerettünk volna , azt mondta hogy kerüljem az összes közös fürdőzést , még ha tehetem zuhanyozzak .

üdv:27 hkm

2012. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
pedig annyira vártuk :( de a babát jobban :)
2012. máj. 16. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Menjetek el és te ülj ki csak ki a medence szélére és max a térdedig menj bele a vízbe. A párod attól még pancsolhat :)

Hát néha sok lemondással jár a világ legcsodálatosabb dolga :)

2012. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én gyakran voltam termálban, az egerszalóki gyógyvíz mehet terheseknek pl., a víz összetételétől függ. de ne most menj, semmiképpen ne az első trimeszterben. én a másodikban voltam, óvatosan, max 34-6 fok és egyszerre csak 10-15 perc. a harmadikban pedig csak térdig, és az is nagyon sokat használt a fájókáimnak, mert az ásványi anyagok úgy is felszívódnak.
2012. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a sárvári termálba szól az ajándék jegyünk
2012. máj. 16. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon ismerem a termálfürdőket, ezért kérdezem, hogy ott csak termálfürdő van, vagy esetleg normál medence (úszómedence) is?

Termálba alapjába véve nem mennék, az a tipikus öregek áztatóhelye a szememben (egyszer voltam még 20 évesen a szüleimmel, elég volt :o))), főleg terhesen nem. A meleg víz sem, és az összetétel sem tesz jót. De ha van olyan része, ami normál vizes, lehet fürödni, úszni, akkor én mennék.

Nekem a dokim most mondta, hogy úsznom kéne, mert mondtam, hogy néha fáj a derekam. Erre kérdeztem, hogy csak balaton meg ilyenek? Erre mondta, hogy nem, nyugodtan mehetek strandra (vizsgált méhszájat, zárt)

Sőt a fertőzés veszélyre javasolta, hogy sima babaolajjal kenjen be magam alul, akkor nehezebben tapadnak meg a bacik. Arra nem tértünk ki, hogy az olaj hogy üt át a fürdőbugyin... :o(

Nekem ez a véleményem.

Gratulálok a babához!

2012. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) utána nézek van e ott ilyen medence,de lehet hogy most alapból kihagyom mert utána meg azon aggódom h mégis lehet ártottam.pont most jön a nyár,nem baj,majd jövőre pancsolunk :)
2012. máj. 17. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!