Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapest-Esztergom-Vác környék...

Budapest-Esztergom-Vác környékén tudtok olyan fürdőt (élmény, gyógy, termál) ahol terhesen lehet fürdeni egy keveset?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én terhesen nem mennék ilyen helyekre a fertőzésveszély miatt...
2011. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

terhesen SEMMILYEN termál vagy gyógyvízbe nem szabad fürdeni.

Nem a fertőzések miatt, hanem mert ezeknek a vizeknek a szervezetre van valamilyen hatásuk. A normál esetben jótékony hatás, kismamáknál rossz is lehet! Pl: egy kismama se szeretné, ha a 10 perces fürdőzés izületi gyulladást, vagy rejtett reumatikus fájdalmat hozna elő.


Kizárólag csapvizes úszómedencében lehet úszni, tornázni. Persze megbizható helyen.

2011. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hüvelyi fertőzést is össze lehet szedni ilyen helyeken, terhesen fogékonyabb rá az ember (első voltam)
2011. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kevésbé felkapott hely, normál fertőtlenített vízzel. Amúgy kérdezd meg a dokidat... Egyébként hagyjuk már ezt a fertőzésveszély témát,mindenki képben van vele,hogy bármit elkaphat, BÁRHOL,BÁRMIKOR!Ha ő úszni akar,egészséges terhessége van,megteheti. Én rákérdeztem a dokimnál,azt mondta,hogy termálvizet,gyógyvizet ne,mert az káros,de manapság ezeket a sima fürdőket/medencéket mindenhol úgy fertőtlenítik,hogy nem sokkal nagyobb az esélyed bármit összeszedni,mintha egy nyilvános wc-t használnál,úgy normál módon(nem ülsz rá,saját zsepi,stb...)

Szóval szerintem igazából bárhová mehetsz,ami szimpatikus.

2011. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!