Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hét körüli kismamák...

Cica8918 kérdése:

14-15 hét körüli kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Tudjátok már az albérlőtök nemét?Van fogadott orvosotok?Ilyenekre gondolok... :D Köszi a válaszokat!14hkm
2012. máj. 17. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

15+ 3 hetes vagyok második baba

mikor hogy vagyok,..nem tudjuk még a nemét sajnos, majd a 18 hetes uh vizsgálaton ha közreműködik kiderül.

nincs fogadott dokim, a lányommal se volt, ő 2 éves.


hányinger múlófélben a hasam akkora már mint a lányommal volt 20 hetesen, kinlódok éjjel, forgolódok ,. nyomódik a hasam össze vissza, én már elég korán éreztem a babát, a 10 hét végén, a lányomat is a 13 héten már éreztem, pedig nem vagyok sovány,.

sok zöldséget eszek,azt kívánom föleg, várom hogy jöjjön a nyár és ehessek sok gyümölcsöt is..

a nadrágjaim szűkek, vennem kell valami kismamanacit is.

bicajozni már nem bírok..


na ennyi röviden :)

2012. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szombaton leszek 16 hetes, első baba. Kedden megyünk uh-ra, magándokihoz, reméljük megmutatja magát a Picikénk! :)

Eddig nem éreztem mocorogni, pedig nagyon figyelem. Itthon vagyok veszélyeztettként, sokat pihenek, jól érzem magam. Néha meghallgatom a szívverését Angelsounds-al, ez megnyugtat.

És Te Kedves Kérdező tudod már, hogy kisfiú vagy kislány lesz? Mocorog már? Első baba?

2012. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Én is veszélyeztetett vagyok de nagyon jól érzem magam!Hányás szerencsére nem volt!még nem tudjuk hogy ki lakik odabent... de hátha a 16hetesen :)Nekem is nagyon nagy a hasam az időhöz képest pedig első babánk.Én is figyelem hogy mocorog e de nem igazán akar!További szép terhességet és könnyü szülést kívánok mindenkinek!!!!
2012. máj. 18. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!