Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség mellett hogy bírtok a másik gyerekkel?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok,4 napja vérzek és görcsölök.Az orvos azt mondta csak wc-re és enni kelhetek fel.Ez ment is addig,míg a másfél éves lányom beteg nem lett... Most nem megy így bölcsibe és nem tudom betartani amit kell.Van segítségem , de van hogy fél-1-órát egyedül vagyunk. Ki hogy bírja megoldani?Nagyon szeretnénk a kistesót,de félek kedden mikor megyünk uh-ra nem fogunk jó hírt hallani.Azért bizakodunk.
2012. máj. 17. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan voltam, csak görcsök nélkül. Szerintem az egy óra nem sok, óvatosan mozogj, lassan, és ne emelgesd a lányodat. Esetleg valami olyat játssz vele, hogy le tudj mellé feküdni a földre. Mi ekkor kezdtünk el meséket nézni, nem vagyok nagy híve a tévézésnek, de ha ez a megoldás a pihenésre, akkor ez és kész.

Nekem is van segítségem, anélkül nagyon nehéz lenne.

Én már 20 hetes vagyok, de az elején nagyon aggódtam, de azzal próbáltam nyugtatni magam, hogy ha nem maradna meg, biztos nem volt egészséges embrió. Ez persze nem nagy vigasz...

2012. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!