Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt másik anyuka aki...

Van itt másik anyuka aki borzasztóan rosszul volt/van terhesség alatt?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok és szinte egész nap csak fekszem mert szédülök, gyenge vagyok, hasmenésem van, fáj a fejem, hányingerem van stb Meg vagyok döbbenve hogy ilyen lehet mert az első terhességem álom volt
2011. nov. 22. 21:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és a mellem borzasztóan fáj na meg aludni sem tudok pedig álandóan fáradt vagyok...
2011. nov. 22. 21:49
 2/12 anonim ***** válasza:

óó én most vagyok a 17.hétben. második terhesség. az első 13 hét borzasztó volt!!!!nagyon nagyon rosszul voltam... és még a hormonok miatt lelkileg is....jaaa és nagyon fáradt voltam de nem tudtam éjszaka aludni...

Nagyon sajnállak mert tudom milyen rossz, nem hittem akkor el, de tényleg hipp-hopp elszáll:)

mennyi idős a nagyobbik?

Az első terhességnél nekem sem voltak ilyenek, pedig mindketten fiúk:)

2011. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én még csak egy terhességen vagyok túl (talán már útban a második :-) ). Az első felét szinte végig hánytam! 6hetesen kezdődött, és a megmozdulásig, a 17.hétig tartott. Baromi sz@r volt! Minig azt mondtam, h 'másnapos' vagyok, mert bár szinte minden nap volt hányingerem, hányni általában csak minden másnap kellett.

Mikor eklezdődött, akkor 1hétig feküdtem, mert minden rossz volt. El is gyengültem teljese. De aztán kénytelen voltam kimozdulni, és valamennyire visszajött az erőm. De a rosszullétek ugye nem múltak el.

Remélem a másodikkal könnyebb lesz.

Ja, egy ismerősöm mindkét terhességével korházban kötött ki, mert semmi se maradt meg benne.

2011. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan már megszültem, de amilyen borzalmas állapotban voltam a 6. -tól a 21. hétig, azt sosem fogom elfelejteni.

Szó szerint azt hittem, belepusztulok: Folyamatos, kinzó, öklendeztető hányingerem volt, ami egy pillanatra sem enyhült, még akkor sem, ha sikerült kihánynom valamit.

Istenem, hogy én mennyi időt töltöttem a lavór fölé görnyedve ... Hevertem egész nap, infúzión voltam, csak a mosdóba botorkáltam ki néha - néha, de a lavórt akkor is vittem magam elé tartva, nehogy menet közben hányjam össze magam. Iszonyú gyenge voltam, a szememet is nehéz volt nyitva tartani, és nem birtam elviselni azt sem, ha a behúzott reluxa résein át beszűrődött a napfény.

Megfogadtam, hogy soha többet nem leszek terhes ...

...

A Kisfiam 8 hónapos, és mindennél jobban vágyom arra, hogy újra babát várjak :-)))

Pedig a hányingerem - bár enyhült valamelyest a 21. héttől - de kitartott a szülés napjáig, és szülés után még 3x hánytam emlékeztetőül :-) Csak reménykedem, hogy a következő terhességem nem ilyen lesz, mert ha igen, akkor valakit fel kell fogadnunk a Kisfiam mellé, hogy legyen, aki ellássa.

2011. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 8 hétig voltam kórházban a terhességem alatt. Vészes hányás (6.-tól a 11. hétig kórház, infúzió 3naponta új helyre szúrva, napi átlag 10 hányás), vesegondok, minusz 7kg, majdnem koraszülés a 32.héten aztán sürgősségi császár a 39. héten stb... Most 3,5 hónapos a kisfiam


Ja és az előttem válaszolónak üzenném, hogy aki ennyire hányós mint mi voltunk annak 95% esélye van rá, hogy az összes terhessége ilyen legyen. :S

2011. nov. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szintén zenész - jelenleg a 14. héten. :( Az első babámmal egész nap rosszul voltam (hányni csak ritkán, de folymatos hányinger, öklendezés), s valamiért azt hittem, hogy ez még egyszer nem fordul elő... Ez nem is, rosszabb. Most már éjszaka sem alszom emiatt, este már képtelen vagyok függőleges helyzetbe kerülni, mert iszonyatos öklendezés jön rám, már fáj tőle a hasam, és rém rosszul alszom. Ja, és mindemelett ott az egyévesem...
2011. nov. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szia!Mintha csak én irtam voltam.Nagyon fáj szinte mindennnap a fejem,jön a savam,émelygek és a cicim...kislányommal meg sem éreztem hogy pocis vagyok.
2011. nov. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ugyanezek plusz rengeteg fáradékonyság még mindig szenvedek, a 2 fiammal semmi bajom nem volt , ö is fiú de már nagyon várom a szülést mindenféle bajom van az orvos szerint kényes gyermek lesz. 36 hetes /30éves kismama
2011. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is rosszul voltam a 6-13 heteken. Túl kell élni, nincs mese. :)
2011. nov. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a kommenteket és meglepődtem hogy nem csak nekem voltak extrém brutál rosszulléteim a terhességtől. Csak azért, mert akárhány ismerősöm van, egy egy kisebb hányingert leszámítva elég jól viselték a várandósságot. Én is a 6.-20. hétig rosszul voltam, a hányóslavórom mindig itt volt mellettem. Minden amit nagynehezen megettem kijött belőlem. Amúgy szinte alig tudtam enni, volt, hogy egész nap egy joghurtot tudtam leerőszakolni. Mindent kipróbáltam, semmi nem használt, deadelon se. A kimerültségtől, gyengeségtől aludni sem tudtam. Zombi voltam. 13. héten korházba is voltam, egyedül akkor jöttem rendbe az infúziótól. Nagyon nehéz volt ez az időszak, sokat sírtam elkeseredettségemben, de aztán szerencsére már elmúlt. 31hkm
2011. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!