Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit kellemetlen, de pisi...

Kicsit kellemetlen, de pisi kérdés?

Figyelt kérdés

mióta terhes vagyok, második baba, nagyon büdöset pisilek

hát ez van !

a lányommal is ez volt, a vizeletes papírjaimmal minden oké,csak ennyi hogy nagyon büdös.

gondolom nem lehet tenni ellene semmit, védőnőm szerint ez csak a terhességi hormonoknak tudható be..


iszok rendesen, azzal nincs gond, 15 hetes vagyok.


ti nem tapasztaltatok ilyesmit?



2012. máj. 18. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez előfordult velem is.
2012. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a mostani terhességemnél már onnan sejtettem, hogy babát várok, hogy megváltozott a vizeletem "illata". Lehet hülyén hangzik, de olyan füstölt húsra emlékeztető szaga lett. Már akkor jelentkezett, amikor még az esedékes mensi sem maradt ki. És ez minden terhességemnél így volt.
2012. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes, nálam a széklet szaga is más volt, mondhatnám, elviselhetetlen. Ezt amúgy a magzatvédő vitaminok és a vas is csinálja.
2012. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. máj. 19. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!