Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy fáj a derekam hogy szinte...

Úgy fáj a derekam hogy szinte lüktet. Közbe folyik belőlem valami de nem magzatvíz. Most akkor mivan? Hamarosan szülök? 38hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hat miota faj igy ?es milyen idonkent merd az idot hany percenkent.es ha nem mulik szerintem mehetsz a korhazba lesz egy gyonyoru kisbabad!! minden jot es konnyu szulest!!! 9 hos kislany anyuja. ird meg hogy mi van !!!
2009. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
folyamatosan fáj vagy szünet is van közte?ha folyamatos akkor sztem nem fájás csak lehet hogy megerőltetted,nekem is szokott fájni annyira hogy majd bele gebedek.de ha nem folyamatos akkor lehet fájásról szó.biztosan nem magzatvíz?
2009. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem magzatvíz?

Szerintem szülés lesz:)

Ilyen kérdésekkor még kicsit én is izgatott leszek.

Jó babázást,könnyű szülést.

Írj majd.

2009. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. csak jon a baba? ird meg majd mert mar mi is izgulunk erted ertetek !!!!
2009. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor mi,ha nem magzatviz? Bocs,de hogy néz ki? Csak mert tegnap nekem is jött valami,és én sem magzatvizre gondolok,de akkor szerinted miaz?
2009. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát sztem a folyásom lett erősebb:(...mert közbe ugyan olyan mint régen mármint a folyásom csak most erősebb...amugy azt mondják hogy a magzatvíz ha folyik akkor azt nem lehet vissza tartani,ez meg csak akkor folyik ha felállok,de ha visszaszoritom akkor már semmi:)te is megilyedtél??neked milyen??(jól megbeszéljük:)
2009. jún. 27. 18:09
 7/11 A kérdező kommentje:
ja amugy még mindig egyben vagyok a fájás is elmúlt,sztem már a súly húzza le a pocim és azért fáj a hátam meg a derekam:)
2009. jún. 27. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap éjjel éreztem,hogy jön valami belölem,kimentem wc-re,és elég vizes állagú valami volt. Megijedtem,de én is ugy gondolom,hogy csak erösebb lett a folyásom. De ezt már akár elöjelnek is tekinthetjük! Sok sikert neked! =)
2009. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na én is ugyan így voltam,erre anyukám rámilyesztett hogy jaj el ne follyon az egész(ugy hogy nem veszem észre)mert akkor beteg lesz a babám...na én azóta annyira félek:(...te hanyadik hétben vagy?
2009. jún. 27. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok,és ma éjjel is fájt a hasam. Ugy izgulok már,lehet tul is reagálom néha ez miatt a 'fájásaimat'. =) Csak én is félek,hogy idöbe észrevegyem...
2009. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!