Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelentkezhet már alvászavar?...

Jelentkezhet már alvászavar? Még csak 14 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
Annyira rossz mert állandóan csak aludnék,de sosem tudok normálisan.
2009. jún. 27. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, és már nem fekhetsz a hasidra sem és állandóan fel kell kellni pisilni, meg a méhszalagok is húzódhatnak...lesz még rosszabb is
2009. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bizony!

Ez egyre csak nehezebb lesz.Én szoptatós párnával alszom. [link]


Itt nagyon jó tippeket találsz,hogyan lehet vele aludni.Nagyon kényelmes.


34 h kismami

2009. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! :( én az elejétől kezdve szarul alszok:(! 33 hetes vagyok már.
2009. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok így ezzel...Ti miket tapaztaltatok még ilyen korban?
2009. jún. 27. 17:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a párna nem csak már nagy hasnál jó?
2009. jún. 27. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én már az elejétől használom,mert a vesém miatt csak bal oldalon feküdhetek,,és ez nagyon segít abban hogy ne forduljak át.Hidd el,nem csak akkor jó.Kényelmes,mert ha elöl van magadhoz tudod ölelni,én úgy is nagyon szeretem.

Kinek mi válik be...

más tünet...hát még sok minden lehet...messze a vége

Kitartást,és boldog babavárást!

2009. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nincs is nagy hasam még de már kényelmetlen sok minden.De ez a legkevesebb.Annak örülök,hogy rosszullét meg ilyesmik nem voltak.És nincs is.Csak a fáradtság.Gondolkozom ezen a párnán.Bár a babucim apukáját is olyan jó ölelgetni...:)
2009. jún. 27. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen korban előfordulhat még aluszékonyság, érzékenység hangulatváltozásokkal, éhségérzet vagy 2-3 óránként, még korai magzatmozgások is, én a 13. hét tájékától kezdtem érezni a babát, igaz, akkor még csak kicsi belső csiklandozások formájában, de ebből egyre több lett és a 19. héttől apró rugdalódzások lettek belőle, már látszódtak a hasamon a kis kidudorodások ahogy a baba mozgott. A méhszalagok is húzódhatnak, de az persze folyamatos - néha szúró fájdalomérzet az oldalakon és a köldöknél is, ilyesmi...
2009. jún. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!