Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az aranyér csak a fenéken,...

Az aranyér csak a fenéken, konkrétabban a végbélnyílásnál jelentkezhet?

Figyelt kérdés

Nekem még sohasem volt. 35 hetes kismama vagyok. A kérdésemről kicsit konkrétabban: elöl a nagyajkaim között kitülemkedett egy vastag ér. Ha állok és összezárom a lábam, még úgy is látni lehet. Eddig még sosem volt ilyenem.

Ezért kérdem, hogy csak a fenéken lehet-e aranyér, vagy elöl is. Vagy egyáltalán mi ez? Volt már ilyen vkinek?


2011. szept. 5. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem aranyér, hanem terhességi nyomásból levő visszér. Ritka de előfordul. Mutasd meg a dokinak v védőnőnek. Oda kell rá figyelni, mert hajlamosíthat trombózisra.
2011. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Aranyér nem csak kívül lehet. Van belső aranyér is.

2. Ami neked van az visszér. Előfordul, hogy terhesség folyamán előjön, de szerencsére könnyebben gyógyul mint az aranyér, vagy a test más részén levő visszér.

2011. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez visszér. Nekem is volt és fájt. Mondjad a dokinak nézze meg. Addig is sokat pihenj fekvés segít rajta. Mert mikor állsz, akkor nyomódik a súlytól. Nekem jó volt rá a fekvés.
2011. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Fogalmam sem volt róla, hogy viszér ott is jelentkezhet.
2011. szept. 6. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!