Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kínos kérdés de muszáj feltenn...

Kínos kérdés de muszáj feltennem. Lent a többi?

Figyelt kérdés
Kismamák ti is kinlodtok a kakilassal?van olyan hogy 3 napig nem tudok ill.nem kell elmennem. Van valami megoldás erre?tej?joghurt? Kinek mi segített?

#Terhee
2012. máj. 19. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szilvalekvàr, Rostos baracklé, sok gyümölcs zöldség.

Ha akkor sem megy, glicerines kúpot teszek fel, elég egy fél, ketté vágom, 2 perc múlva kakálnom kell.

Azért ha 2 naponta van az nem rossz, de harmad nap ha nem jött, kúpot használtam.

Ne erőlködj a nyomással, mert könnyen kijön az aranyér!

2012. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ami nekem bevált:

- Esténként egy almát megeszem.

- Reggeli előtt egy 20 perccel egy bögre meleg teával nyitok, utána készítem a reggelit és eszem meg, közben is bőven folyadékkal, és ez nagyon úgy fest, hogy segít, már kb. két hete csinálom így, és azóta minden rendben van még a vas tabletta mellett is.

2012. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. megpróbálom a rostos üdítőket :)
2012. máj. 19. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem ami bevált mindennap eszem egy actíviát, vagy karamellás tejet iszom.

A többi sajna nekem nem vált be.


25hkm

2012. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ennél több bajom is van: 3-4 napig semmi, utána meg szaladgálok a wc-re egy napig és iszonyúakat csikar a hasam. Pedig annyi gyümölcsöt eszem, mint egy elefánt, mást kb nem is, max zöldséget. Lehet, hogy keveset iszom.... Bár esténként a vacsora mindig leves. És estére megeszem vagy két tányérral, az legalább egy liter folyadék (tényleg mély az a mélytányér). Szóval nem tudom, azt mondják az okosok, hogy sok gyümölcs, sok rostos cucc, kevés szénhidrát, banán, pirítós ilyenek, mert ezek székrekesztők. De pl aszaltszilvát is ettem, utána leöblítettem egy bögre meleg tejjel és semmi. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen elcseszett, és másnak ezek a módszerek beválnak. Én szerintem maradok a 4 nap semmi egy nap sürgős rohangálás. Csak az a hascsikarás ne lenne!
2012. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az étkezésen múlik.amikor nem figyelek és kevés rostot eszek akkor nekem is nehezebb. Az elmúlt két napban rengeteg gyümölcsöt, zöldséget, rozskenyeret, túrót ettem és ma már 2x is voltam wcn.na meg sok vizet kell inni.
2012. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Evés után ne hideget igyatok, nem hangzik jól, de a langyos víz segít!
2012. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább 5-8 adag gyümölcs/zöldség/saláta egy nap. Egy adag alatt értünk 1 almát, 1 banánt, kb. ekkora mennyiségeket. És eltérőek kell, hogy legyenek, 3 alma továbbra is csak 1 adag. Ez a szükséges rost mennyiség egy felnőttnek, persze Magyarországon ennek csak töredékét fogyasztjuk. Meg müzli, korpás kivonat (bran néven futnak müzlin), vagy lehet kapni egészséges életmód boltokban rost kivonatot, ami italba keverhető. Plusz 2-3 liter folyadék.
2012. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!