Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOS-OK értékelnétek az...

PCOS-OK értékelnétek az eredményeim?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 hónapja végeztek hormonlabort, és ezeket az eredményeket kaptam CIKLUS 3 NAPJÁN.

TSH:1.21 mIU/l

T4szabad frakció:17.19 pmol/l

T3szabad frakció:5.34 pmol/l

LH :11.06 IU/l

FSH:6.12 6.12 UI/l

Prolaktin: 424.10 mIU/l

ösztradiol: 159.5 pmol/l

progeszteron: 3.napi : 1.85 nmol/l

progeszteron 24.napi (42napos volt a ciklusom) :58.14 nmol/l

totál tesztoszteron: 1.02 nmol/l


Inzulin terheést nem csináltak, de terheléses vércukrot igen :

glukóz:30 perces 6.3 ez + os

60 perces 4.4

120 perces 4.0 ez - os

A teljes vizeletben a Colesterin mellett + van , 5.5 lett.. ez mitöl lehet ? nem vagyok túlsúlyos.

illeve a húgysav mellett - , 152 umol/l

fajsúly + , ez 1030

vizelet üledékben 4-5 fvs,2-3 lph,Ca ox, fonalas gomba

Aki ért ezekhez hogy miért vannak a változások és mik eek segitene ? Illetve a Pcos nál milyenek az eredmények, ?

Most naponta Merckformin 500 asnak a felét szedem , ezzel a mennyiséggel 3 hónap alatt helyreállt a ciklusom 42 napról 28 napra , fogytam 6 kgt és diétázom. De baba még nem sikerült. Mennyi ilyen eredménynél a gyógyszer adag ? nektek hasonló eredménynél mennyit irtak ki ? köszi !



2012. máj. 19. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem vagyok doki, nem értek a laboranalízishez, de PCOs vagyok, és terhességi cukrom is van :S


Nekem csak Clostilbegyttel jött össze a gyermek, előtte 3 évig hiába próbálkoztunk.

De azzal az első hónapban :)

34hkm

2012. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
énis szedtem még a kisfiam elött a clostit nekem semmit se ért. Nekem a doki szerint van peteérésem . Igazából azért vagyok kiváncsi rá mert 2 doki is mást mondott. s nem tudom kell e emelni a gyógyszert vagy elég a napi 500 nak a fele hisz rendbe jött a ciklusom. köszi a választ :)
2012. máj. 19. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!