Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg ugy izgulok.6...

Nyugtassatok meg ugy izgulok.6hetessen voltam utoljára Uh-n akkor állapitotta meg a doki h babánk lesz. Azota nem voltam most megyek majd kedden akkor leszek 9hetes. Ugye minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

Ha baj lenne véreztem volna,vagy éreztem volna ugye?

Mert semmi ilyesmi nem volt!



2012. máj. 19. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne aggódj.minden ok lesz.lesz olyan idő,amikor 10hétig nem lesz Uh.
2012. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, miért lenne bármi gond! A 9 hét az nagyon jó, utána már 12 hetes és aztán tényleg nagyon sokáig semmi! Lett volna jele, ha gond van, legyél boldog és ne görcsöld végig ezt a gyönyörű időszakot!
2012. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne izgulj már! Semmi értelme! Tudom, hogy rossz, hogy nem látsz be a hasadba, meg nem érzel semmit sem, de nyugi, ott van, növekedik, nem változott semmi, főleg ha nem volt vérzésed se. Most jó az neked, hogy hergeled magad? Én a 6. héttől a 12.ig nem is mentem UH-ra, gondolhatod! Most meg még két hét és mehetek a következőre, amit azért várok, mert megtudjuk a nemét. Na ezért érdemes izgulni, de nem rágom tövig a körmöm! NYUGI! Nem lesz semmi baj! Hallgassátok meg a szivecskéjét, jó sokáig és akkor jól meg fogsz nyugodni egy pár hétre! Addig is foglald el magad valamivel: babbútor nézegetés, püssök vásárlása, esetleg egy jó könyv?

SZép babavárást!

14 h km

2012. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
plüssök vásárlása.... bocsi, kimaradt egy L
2012. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi,jól tudom hogy hülyeség ezen agyalnii de hát... :)

Tényleg köszi a szép szavakat.

2012. máj. 19. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia. Hehe, ugyanigy voltam én is. 2 hetente járok uh-ra, és mindig nagyon izgulok,hogy oké legyen minden a babával. Én most szerdán megyek, 11 hetes leszek, nagyon várom már!

Ne félj, minden rendben lesz. Te is próbáld lekötni magad ha nem dolgozol. Nézegesd a babaruhákat, babakocsikat, ágyakat, mident. Kezdj el egy sorozatot nézni ami tetszik, az hosszú időn át le tud kötni.

Minden jót!

2012. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden uh előtt izgulni fogsz, hogy minden rendben-e és rendebn is lesz... :)
2012. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi volt az uh-n?
2012. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Minden redben volt.Szépen nöl a babó :)
2012. máj. 23. 07:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugye, ugye! Hála Istennek! Akkor nyugodt és boldog babavárást Nektek!
2012. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!