Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez szellemcsík?

Szerintetek ez szellemcsík?

Figyelt kérdés
2hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót. Legutóbb lassan 3 hete, megjött a menzeszem de csak 2 napig tartott aztán barnáztam. Múlthéten csináltam egy tesztet negatív lett, ma reggel csináltam még 1et azis negatív. Az első tesztet megtartottam és most látom, 1hét után, hogy mintha egy 2. csík is ottlenne.Kb.5napig nézegettem addig nemvolt rajta, létezhet szellemcsík? Segítsetek!!

2012. máj. 21. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nincs színe, csak látod a helyét, hogy ott kéne lennie, (ahogy mozgatod, máshogy csillan rajta a fény) akkor igen
2012. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10 perc után már értékelhetetlen a teszt, a 10 percet már jócskán túllépted :)

Tapasztalatból mondom, nekem volt, hogy fél óra után szineződött el a csík, és nem voltam terhes. Amikor terhes voltam, mindig 10 percen belül látszódott a második csík, a halvány is.

2012. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából azért aggódom ennyire, mert kb 2 hete állandó vizelési inger gyötör, és fáj a hólyagom is. Bár tudni kell, hogy elég sűrűn vagyok felfázva, csak nemszokott ennyire elhúzódani...
2012. máj. 22. 07:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy csak szellemcsík. Mert ha mégiscsak a terhességet jelezte volna, akkor a 2. tesztednek, amit napokkal később csináltál, már pozitívat kellett volna mutasson.
2012. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!