Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Anyukák! Ti nem...

Kismamák, Anyukák! Ti nem érzitek azt hogy a babátok miatt elhagytak a barátok?

Figyelt kérdés
Amióta férjhez mentem, és most hogy a kisfiammal vagyok állapotos, egy barátom sem maradt, nem hanyagolom őket, csak azért a családom kapja az 1.helyet, mint szerintem sokaknál, főzés, takarítás, férj hazavárása stb. Mégis egyedül maradtam! Van még így valaki?
2012. máj. 22. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!


Bár én amíg terhes voltam és tudtam menni erre arra, addig nem volt gond! Ahogy megszültem azok a barátok, akiknek nincs gyereke leolvadtak... Ez persze nagyon rosszul esik, hiszen a barátaimnak tartottam őket! de ez van! Most leginkább azokkal vagyok kapcsolatban akiknek úgyszintén gyerekük van, most már másról szól az élet, kevés nem gyerekes van aki tolerálja, h te már nem vagy/leszel a régi és most már van 1 élet amiért felelsz! És egyértelmű, h van már fontosabb dolog mint a szórakozás stb...

2012. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!

Hát ezt sajnos én is átérzem! Az ún "barinők" teljesen elkoptak mellőlem, és ami a legrosszabb, hogy az a lány akit a legjobb barátnőmnek tekintettem, ő sem néz felém!


22 éves vagyok, tavaly férjhez mentem, (nem azért mert jött a baba) akkor közölte velem, h én hülye vagyok, tönkreteszem az életemet!

aztán terhes lettem, (terveztük a picit) és csak annyi volt a mondanivalója, h minek nekem gyerek!?

Most 32 hetesen itthon fekszem, veszélyeztetett terhes vagyok, de még csak egy üzenetet sem írt, kb 1,5 hónapja!

Eddig sem volt annyi időm rá, dolgoztam, mostam, főztem, takarítottam, de mindig próbáltam időt szakítani rá, és ha szüksége volt rám, meghallgattam! most hogy már nem tudok rohanni minden apróság miatt, nem vagyok érdekes!

hát ez van! :)

2012. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van sajnos! De legalább kiderült, hogy ki az, aki tényleg barát, mert ők azért csak megvannak, még ha ritkábban is tudunk találkozni.

Nekem az ún. legjobb barátnőm már akkor lekopott, mikor a gyerekek apjával kezdett komolyra fordulni a kapcsolatunk... Persze azért még közénk állni is megpróbált.

2012. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó! 2es vagyok!

Ez nálunk is elkezdődött már akkor, amikor ismerkedtem a párommal! Ráadásul még rá is akart mászni! Akkor párom égtelenül összeveszett vele, hogy mégis mit képzel?! Azóta ők nem is találkoztak, kb 4 éve!

Én meg hülye vagyok, mert ilyen lány barátságára volt szükségem! :(

2012. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ezt Te nem tudhattad, az ilyen ember, nem is barát!

De abban igazad van, hogy csak akkor vagyunk fontosak, meg rögtön barátok, ha valamire szükségük van, de utána megint el vagyunk felejtve! Egy pozitív dolog van azért ebben: egyszer ők is meg fogják ezt tapasztalni, és akkor ráébrednek milyen rossz is ez

2012. máj. 22. 09:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem. A haverok elmaradoztak, de a barátok nem.

Az elején segítettek is, hoztak enni, az egyik barátnőm vasalt is amíg én aludtam a babával :-))

Amióta beállt a napirendünk, azóta megyünk mi is erre-arra, és én is a baba nélkül. Nem érzem úgy, hogy ettől nem ők lennének az első helyen.

2012. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mellőlem is elmaradtak a barátok,így anyukákkal,kismamákkal szoktam beszélgetni.
2012. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amikor két három éve férjhez mentem akkor kezdett megváltozni az egyik legjobb barátnőm, akit 14éve ismertem de ahogy felvettem a feleség "posztot" elkezdett leválni, mert nekünk már nem a diszkóban való ugrálás volt a szórakozás hanem egy jó baráti beszélgetés vagy kerti sütögetés. most hogy babát várok már nem is lepődnék meg ha a baráti társaságunkból kezdenének eltűnni a "barátok"...
2012. máj. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, velem is ugyanez a helyzet... a legjobbnak hitt barátnőim amikor kiderült hogy terhes vagyok mind-mind azt mondta hogy vetessem el a babát. Ez eleve rosszul esett, aztán elkezdték mondogatni hogy majd úgyis megváltozik minden közöttünk én meg nyugtattam őket hogy nem, dehogy. Az "legjobb barátnőmet" idén csak egyszer láttam, akkor is úgy, hogy én hívtam. Érdekes hogy ő félt attól hogy majd elhanyagolom és pont fordítva lett... Csak sajnos az volt a baj hogy ők még a bulizós korszakukat élik, fiúznak össze-vissza. Persze ez az ő korukban természetes de én meg már kinőttem ebből, nem érdekel. Már más foglalkoztat. Ez itt az alapvető probléma.
2012. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!