Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismamák! Nektek...

13 hetes kismamák! Nektek látszik már valami?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 15:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen a pocakra gondolok:)
2012. máj. 21. 15:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 12-13 hetesen volt már hasam, de csak a puffadás miatt!

33 hkm

2012. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2. baba. 9 hetesen mar sokan rakerdeztek, hogy terhes vagyok-e. (165/53kg) Most 13 hetes vagyok, de van mar egy kis pocakom (bo ruhakkal el lehet takarni).

MAr hiztam is 4 kilot:(

2012. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már 35 hetes kismama vagyok,jó nagy hassal,de 13 hetesen általában még nem sok minden látszik,max ha eszel és puffadsz.
2012. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én ma kezdem a 14. hetet és talán egy picit mintha elkezdett volna gömbölyödni alul a hasam,de tényleg csak minimálisan és idegeneknek még egyáltalán nem feltűnő,viszont a családtagok már megjegyezték,hogy látszik egy picit.Én nem aggódom emiatt,főleg mivel első baba,de azért persze nagyon várom már,hogy látható legyen a dolog!

Neked látszik már valami,kedves kérdező?

2012. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is ma kezdtem a 14. hetet és nem igazán tudom eldönteni, mert amúgy is van egy kis hasam.Viszont nekem is elkezdte már mondogatni a család, hogy az már a baba miatt lesz:)
2012. máj. 21. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnap töltöttem a 14. hetet és most volt először, hogy kismamaként kezeltek, amikor szandált vettünk a párommal! :) Nekem is van hasam, sőt, mielőtt várandós voltam többször is megkérdeztek, hogy babát várok-e. De most már látszik, hogy babás pocak, nem csak zsíros pocak és tök büszkén mutogatom! :)

Szerintem kb ilyenkor kezd látszódni, hogy ez a has már az a has, de mindenki más, más az alkata, más a babája, szóval nagyon változatos. Van akinek 6 hónaposan már akkora, hogy szülni mehetne a látszat alapján, van akit meg negyven hetesen el akarnak küldeni a szülészetről, hogy mit beszél ő fájásokról. :)

2012. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!