Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatrahajlo mehem van. Esetleg...

Hatrahajlo mehem van. Esetleg akinek ugyan igy van az erezte, hogy nagyobb a hasa mar az elejen?

Figyelt kérdés
Meg csak 8hetes vagyok,tudom,hogy puffadas meg minden,de ez nem zsir+levego mindig is szep,lapos hasam volt mostmeg rendesen olyan mintha mar gombolyodne:-)
2009. jún. 28. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van akinek hamarabb és van akinek később kezd el növekedni a pocija!

Nekem is hátrahajló,de ez nem jelent semmit,mert a terhességben felveszi majd a normál alakot és csak a szülés után apránként tér vissza eredeti helyére!

Boldog babavárást!

2009. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló,hamar is nőtt a pocim,de én ezt inkább annak tudom be,hogy nagyon vékony voltam.Szerintem a méh állásának ehhez nincs köze,inkább alkat kérdése.


34h

2009. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Pedig azthittem hogy ennek tudhato be:-)
2009. jún. 28. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem is hátrahajló,de azt mondta a dokim, hogy ne aggódjak, majd kiegyenesedik. Én nem látom, hogy gömbölyödne, bár igaz, ami igaz, nem tudom már behúzni, mint rég.


9 hetes vagyok

2009. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hátra hajló méhem van és a 13. héten már látszódott a terhességem. Nem voltam vékony terhesség előtt, most meg főleg nem vagyok az.

37 hetes.

2009. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem azt mondta a dokim, hogy hátrahajló méhhel inkább később látszik a poci, mivel először befelé növöget, amikor már ott nincs helye akkor fordul ki normál helyzetbe.
2009. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom melyik doki mond igazat,de az enyem volt2-3 is,aztmondta hogy a hatrahajlo meh az pont a hasad fele hajlik nem a popod fele!!!!Ezert kell a hatrahajlo m-nek ha babat szeretnenek akkor hason maradni es popo az egnek:-)
2009. jún. 28. 23:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amiről te irsz az pont az előrehajló méh,ami a hasad felé hajlik,de az is kiegyenesedik a terhesség előrehaladtával és ugyanolyan lesz,mint egy egyenesálló méh esetében,nem kell aggódnod!

Sok boldogságot!

2009. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha hátrahajló méhed van akkor elvileg befelé nő a hasad eleinte. Nekem is az van. 18 hetesen volt az esküvőm. Aki nem tudta nem vette észre.

A végén sem volt túl nagy hasam. Én akkor úgy gondoltam, hogy óriási de így utólag ahogy most nézem a terheseket...nagyon csini hasam volt. Bár akkor is mondták de azt hittem csak azért, hogy mondjanak valamit.:/ És már nyoma sincs.

4,5 hós anyuka

2009. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hátrahajló méhem van.

Első babámnál a 22.hét táján kezdett egy minimális pocakom lenni. A gatyáim a 17.héttől lettek kényelmetlenek.

Most a másodikat várom, jelenleg a 19.hétnél járok. Pocakom még semmi, gatyáim még jók...

2009. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!